Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képtelen a nők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képtelen a nők egy kicsit is szeretni olyankor amikor a legnagyobb szükség lenne rájuk?

Figyelt kérdés
Sose támogatják a párjukat amit gond van kidobják. A nők csak a jóban képesek maradni amint rossz lesz valami lelépnek.
2020. febr. 2. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mi ez az általánosítás?
2020. febr. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, most jön az elkeseredett fiúcska szerep aki csalódott élete első pàrjàban? Fogsz még eleget, ne aggódj. És benned is fognak.

Válasz a kérdésedre: Én minden kapcsolatban ott voltam amikor szükség volt rám. Megnyugtattam a pàromat, munkàt kerestem neki, mentem vele orvoshoz, stb. Soha nem volt jó. Amint nekem kellett volna segítség, például két kilomètert kellett volna vinni egyszer az életben kocsival jött az, hogy "Vigyen el aki akar" "Ok, elviszlek, de fizesd ki".

Még szebb: Élettársak voltunk, komoly kapcsolatban voltunk, még csak nem is nyitott vagy szexkapcsolat volt, mégis ilyeneket kaptam meg.

Akkor most írjak én is olyanokat, hogy minden férfi egyforma? Nem, csak én fogtam ki fèrgeket.

2020. febr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Miben nem állt melletted a nő?
2020. febr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én eleve azt se értem miért jött veled össze bárki is.. ha nem jönnek veled össze, nem fognak elhagyni 🤔
2020. febr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Kétszer volt rákos a férjem, mindkétszer mellette voltam, támogattam. Ha mellőled mindig elmenekülnek, akkor kicsit magadba kéne nézned.
2020. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

A párjukért a legtöbb nő a tűzbe menne. A párombóp kiindulva a férfiak is.

Egy idegennek meg senki nem tartozik semmivel. Akihez az ember nem kötődik, az akkor kap olyan dolgokat, ha fizet a szolgáltatásért.

2020. febr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt olyan moslék párom, akinél úgy kellett visszafognom magam, hogy ne Karácsonykor dobjam ki a francba, majd utána beteg lett az apja, akkor pedig azért nem akartam kidobni, de végül mégis megtettem, és annyira kijött belőlem a felgyülemlett feszültség, hogy még tapostam is rajta, ahogy csak tudtam. Az sem érdekelt, hogy sír, könyörög, és öngyilkossággal fenyeget, totál érzéketlenül mondtam el 100-adjára is, hogy a döntésem végleges.


Viszont, azóta lett egy párom, akivel 7 éve együtt vagyok, és mindenben mellette állok, pedig vele is voltak nehézségek. Nemcsak az életünkben, hanem magában a kapcsolatban is, mégis mindig megoldottunk mindent, és eszem ágában sincs elhagyni, meg is halnék érte.


Szerintem nézz magadba, mert vagy rosszul választasz, vagy pedig kritikán alulian viselkedsz.

2020. febr. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

[link]


[link]


Ha már általánosítósat akarunk játszani......

2020. febr. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Pont most megy az ID-n, hogy a kisfeleség kinyírta a szeretőt+férjét....hát nem vacakolt az asszonka.

Szóval ha csak kidobtak, még jól szálltál ki a buliból. :D

Még jó, hogy itthon nem engedélyezett a lőfegyvertartás.

USA-ban tonnaszámra lődözik a férjeket.

[link]

2020. febr. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Na mesélj, ki bántotta meg a lelked.
2020. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!