Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerint a családokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint a családokban nincs szükség már férfiakra?

Figyelt kérdés

A kortárs nyugati médiából ez az üzenet jön át, filmekben, sorozatokban is örökké baleknak mutatják az apákat, akik csak megtűrt, tehert jelentő semmirekellők és ezzel szemben meg az egyedülálló anyákat állítják be példának. Mert ők mindent kézben tartanak, nem kell a férjükkel bajlódjanak, tudnak karriert építeni, járhatnak gyerek mellett randizgatni, stb. Igazából úgy tűnik, mintha ez lenne az ideális.

Pedig a szociológiai kutatások szerint az apák hiánya a családokban elég komoly hátrányt jelent és az USA-ban a feketéknél pont ez az egyik legfontosabb ok, amiért a bűnbandákhoz csatlakoznak tinikorukban a srácok, mert nincs jelen az életükben apjuk. Persze a férfiak sem szentek és vannak esetek, amikor nem lehet folytatni, nem ezt akarom kihozni, de sok esetben csak egoból válnak el a nők, mert a közvélemény ezt támogatja. Sok sztár is kifejezetten büszke erre, hogy egyedül vállal gyereket, mert az milyen jó buli és úgy tűnik most ez a divat, vagy nem, bocsánat, a tudatos gyermektelenség az még jobb.



tegnap 16:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

#9 Az a baj, hogy te kevered a szezont a fazonnal.

Teljesen más az, ha egy jó apa, egy tiszteletre és szeretetre méltó, igazán jó férfi meghal, és úgy veszíti el a gyermek fiatalon vagy mondjuk egy agresszív, alkesz, mocskos szájú, verekedő, családot lelki terrorban tartó, lumpen elem.Utóbbitól megszabadulni a család minden tagjának áldás, hidd el, nemhogy nem hiányzik, az okozna tragédiát, ha maradna a gyerek életében.


Egyébként sok késői gyerek is létezett mindig, semmi gondjuk nincs abból, hogy a szüleikkel 30-40 év korkülönbség van köztük és nem pedig 20.


Én rengeteget voltam gyerekkoromban a nálam 60 évvel idősebb nagyszüleimmel, sosem éreztem a generációs különbségeket köztünk.Mai napig nagyon tisztelem és szeretem őket, azóta is szeretek bölcs idős emberek társaságában időt tölteni.

tegnap 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

#10 Neked is ajánlom elolvasásra a #8 hozzászólásomban említett pozitív férfi mintákat és a #11 hozzászólásomat is.


Manapság rengeteg olyan család is van, ahol az apa jelen van, mégis korán kezdik a szexuális életet.Már más világ van, alapból 10 évesen serdülni kezdenek a gyerekek.Ahhoz képest 15-16 évesen kezdeni a szexuális életet egyáltalán nem korai, hiszen 100 évvel ezelőtt kb akkor kezdtek serdülni.

tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
14%
11 de itt te hoztad be, hogy alkesz agresszív apa aki csak bánt mindenkit stb... a kérdés nem erre vonatkozott.
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ezek szerint te magad sem érted a témát, pont úgy, ahogy a kérdező.

A kérdező egy elég tág kérdést tett fel az elvált, egyedülálló anyákról.

Na most ha belegondolnál, pont idevág az, amit írtam.Normális férfiaktól SENKI nem szokott elválni.Ha mégis, akkor ők ugyanúgy jelen vannak válás után is a gyerekük életében.Akkor miről beszélsz??

tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy egóból válnak a nők. Hanem azért mert már tarthatatlan a helyzet. Mert elissza a pasas a pénzt, agresszív vagy szeretőzik vagy több hónapja, éve nincs munkája és nem is keres. Stb. Sokan még így is maradnak és tűrnek.
tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%

#13

Ha nem ilyen az apa, akkor a gyerek életének a része marad akkor is, ha a szülők már nem egy párként élnek.

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
13%
8asnak. Es ha a felesèg egy ordas nagy kva, azt miert nem irja le senki 8 as?? Az hogy neked ilyen képed van az apàkról vmi sùlyos gyermekkori trauma lehet, gondolom anyàd szidta apadat hogy milyen hitvány féreg. A férfi és a nő nem egymás ellenfelei hanem tàrsai.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
23%

14, a kérdező nem érti a témát? Dehát ő dobta fel!

és a kérdező első körben a média által megjelenített családi képről beszél. Pl ott a Barbie, ahol anyuka és lánya küzdi át magát mindene, apuka meg azt se tudja hol van, Duolingózik, de még abban is szar. Nem árt senkinek, de kb ha nem létezne, akkor sem lenne semmi változás.

Aztán a kérdező leírja, hogy igen, vannak a menthetetlen helyzetek, de most nem erről beszél. Te viszont igen.

Itt most az üzenetről van szó, hogy az egyedülálló anyaság szexi, menő, sőt, valójában egy tök ideális körülmény. Mert ez az üzenet valóban létezik a mai médiában, filmekben. De ez nem az egyedülállóság okáról szól, hanem magáról az egyedülállósgról.


De am azt már korábban leírtam, hogy ez bs, a nőknek abszolút van igénye a férfiakra, csak ez megint valami ffffffffura üzenet egy haldokló Hollywoodból.. A feminizmus egy jó téma, vászonra kell vinni, de valahogy rendre elb*đsszák, mert általában úgy tesznek erőssé egy nőt a vásznon, hogy körberakják kétbalkezes férfiakkal. Pedig nem attól lesz egy nő erős, hogy nincs más, sőt..

tegnap 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
normális férfiaktól is elszoktak vállni a a nők,persze előtte fél évig csalják őket,aztán amikor összetud költözni az új férfival,jön a szöveg,te hibás,nem kezeltél nőként,vagy,semmi baj,csak elmúlt a szerelem,unalmas vagy stb
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem hobbiból válik, vagy, mert egyedül gyereket nevelni akkora buli. Ha válás van, annak oka van és minimum az egyik fél úgy érzi egyedül boldogabb lesz.

Ami a "már" részt illeti az életem értelmei, így jártam anyátokkal, Jim szerint a világ, egy rém rendes család sorozatokon nőttem fel, amik nem mai csibék. Ha a sorozatokon akarunk fenn akadni, akkor nem ma kezdődött a dolog.

tegnap 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!