Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én abszolút meg vagyok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én abszolút meg vagyok arról győződve, hogy nem létezik komoly párkapcsolat, mivel bármikor jöhet egy másik ember, aki erősebb érzelmeket kelt valamelyik félben, és akkor szakítás lesz a vége. Mit gondoltok erről a nézetről?

Figyelt kérdés
ma 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért, hogy átvágtak attól még létezik normális komoly párkapcsolat...
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha neked ez a meggyőződésed, akkor legyen. Nem feladata senkinek sem megingatni benne. De attól még igazad nem lesz. Kb mint a derékszögtagadóknak vagy a laposföldhívőknek: szíved joga bármit elhinni, akár meggyőződésből, akár vallásból, de igazad attól még nem lesz.
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ha az a kérdés, hogy van-e nálad jobb, akkor egyértelműen igen a válasz.


Mindig lesz aki jobban néz ki, vagyonosabb, humorosabb, komolyabb, magasabb, izmosabb, fiatalabb, blabla.


Tehát teljesen mindegy hogy nézel ki, jobb mindig van és lesz nálad.


A Tinder ezért zsákutca sok embernek, magukban keresik a hibát, matchelnek valakivel, 2 napig minden oké, jó beszélgetések, aztán fogta magát a nő/férfi és már nem reagál semmire. Mit rontottam el? Semmit. Jött nálad egy szebb, egy viccesebb, egy gazdagabb, teljesen mindegy. Ezért húspiac.


Egy kapcsolat teljesen más, mert az azért döntés is.


Nekem bárki bármit mond, olyan nincs, hogy elsétál melletted a munkahelyen a Jutka és te instant beleszeretsz és csak rá gondolsz. Ha valóban beleszeretsz és rá gondolsz, az azért van, mert te energiát feccöltél valakibe és úgy viselkedsz, mint aki szingli, miközben foglalt vagy.


Azok az emberek akikkel ilyesmik történnek, nem azért van, mert jött egy jobb, hanem mert nem működik otthon valami, és ahelyett hogy abba fektetne energiát, nekiáll flörtölgetni és megidealizálni a kollégát.


Természetesen jöhet szembe veled valaki aki szimpatikus, aki külsőre és belsőre is az eseted, de ha te kapcsolatban élsz és ott minden rendben, akkor nem fog érdekelni, bárki bármit mond. Akkor fogsz érzelmileg belekavarodni, ha otthon nincs minden rendben és elkezded a másikban keresni.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bennem nem kelt senki erzelmeket ha párom van. Eleve azzal vagyok akit szeretek.

Nem ks akarok mással lenni.

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!