Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én abszolút meg vagyok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én abszolút meg vagyok arról győződve, hogy nem létezik komoly párkapcsolat, mivel bármikor jöhet egy másik ember, aki erősebb érzelmeket kelt valamelyik félben, és akkor szakítás lesz a vége. Mit gondoltok erről a nézetről?

Figyelt kérdés
ma 14:30
A kérdező szavazást indított:
Igaz.
Részben igaz.
Talán igaz.
Nem igaz.
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert az nem komoly kapcsolat míg jön a harmadik személy, vagy nem is kell lennie egyszerűen csak kiszeret valamelyik fél a másikból?
ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Többféle módon véget érhet egy komol kapcsolat. A kérdésben azt a verziót fogalmaztam meg, amely a leginkább elfogadható a hétköznapi, romantika bűvöletében élő embernek
ma 14:33
 3/12 anonim ***** válasza:
A megcsalás érzelmi/fizikai szinten nagyon gáz. De ha képes csalni akkor nem kár érte.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De a lényeg az, hogy nem létezik. Az emberek dobálják egymást. Felvesznek egy másikat, majd amikor az sem jó mar nekik, keresnek egy újat, és ez így megy tovább a végtelenségig. Elöször még X-be szerelmes halálosan, aztán már Y-ba, és X meg is pusztulhat tőle. Ez pedig nem komoly kapcsolat, hanem bohóckodás.

Abszolút meg vagyok győződve arról, hogy komoly kapcsolat nincs, az emberek téveszmében élnek.

ma 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én meg arról vagyok meggyőződve, hogy te még sosem éltél komoly párkapcsolatban és fogalmad sincs róla, hogy az milyen.
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Én pedig abszolút meg vagyok győződve, hogy a te fejedben ez így van. Máséban meg másképp. A te téveszméd az, hogy MINDEN ember megbízhatatlan. Én ebben nem akarlak megingatni. Csak úgy mellékesen elmondom, hogy olyan is van, hogy valaki a házastársa (hirtelen és fiatalkori) halála után többé sosem keres párt, úgy érzi, neki ő volt az igazi.
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha én valakit igazán szeretek nem létezik más számomra, akármilyen aranyos és kedves és szép nem tudok rá úgy tekinteni mint egy potenciális szerelemre
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem is lesz szakítás, de rengetegen eljátszanának a gondolattal, hogy "Mi lenne ha...".
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7


Ó, sancta simplicitas!

Ki tudja, hányan mondták már ezt, aztán lettek másé.

ma 14:50
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
9, csalódtál nagyot? Van még időd, nyugi! :)
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!