Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok elengedni valakit aki sose volt az enyémet?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerek valakit, akibe azonnal beleszerettem. Folyamatosan bókol és kedves velem, de tudom, hogy csak azt akarja, neki a nők 1 alkalomra kellenek. Több mint 1 éve nem telik el olyan nap, hogy ne gondoljak rá és ne várjam azt, hogy találkozzunk egyszer valamikor. Persze még csak párszor találkoztunk, nyilván tudom, hogy ez egy baromság amit írok, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Egyszerűen azt érzem, hogy szétszakad az életem nélküle, fáj és letargikus állapotban vagyok miatta. Nem történt köztük semmi, miattam. Mert képtelen vagyok úgy vele lenni, hogy tudom soha nem lesz köztünk komoly kapcsolat. Betegesen behatárolja a napjaimat, nem tudok boldog lenni, semmi nem tesz boldoggá. Konkrétan egy látásból ismert személybe vagyok szerelmes és ez nagy baromságnak hangzik, de megőrülök ettől az érzéstől. Mit tegyek, hogy kilépjek és elengedjem ezt az egész hülyeséget? Mert én is tudom, hogy egy f@szság az egész. Próbáltam a munkába temetkezni, próbáltam minden erőmmel elengedni, lefoglaltam magam mindennel és nem megy. Úgy érzem elfogytam és nincs már tovább. Ráadásul a személy legalább 25 évvel idősebb..
tegnap 20:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ami a leginkább zavar, hogy ez nálam több, mint 1 éves probléma.
tegnap 20:52
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tudomásul venni, hogy ami soha nem lesz a tiéd azt nehezebb elengedni amikor egy karnyújtásnyira van tőled. Te amiatt kötődsz hozzá és igen pszichológus kell neked!
tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Érthető hogy jól esik kiírni magadból ezt és van amikor ennyi elég de itt sztem ez kevés lesz
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy kevés lesz. Csak már annyira levagyok terhelve, ráadásul a napokban összefutottam vele akaratom ellenére (teljesen véletlen az utcán találkoztunk) és ilyenkor méginkább érzékenyen érint. Kell legalább ilyenkor 2 hónap, hogy valamennyire elfogadható legyen a helyzet és “tudjak vele együtt élni”.
tegnap 21:16
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bízhatsz benne, hogy elmúlik. Nálam is több mint 1 éve tart egy hasonló állapot és csak azért nem merek "igent mondani" mert tudom, hogy utána nagyon sérülnék. Ráadásul mi egy irodaházban is dolgozunk, nem telik el úgy nap, hogy ne lennének összenézések/mosolygások, flörtölés.

Szívem szerint azonnal ugranék, de utána valószínűleg ennél is rosszabb lenne és csak ez tart vissza.

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fú, hát pszichológus segítségét gondoltad már hogy igénybe veszed? :S


Én a helyedben megpróbálnám elkerülni, ahogy lehet. Nem tudom mi ez pontosan, gondolom munkahely. Váltani kellene...

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én szintén így vagyok vele, tudom, hogy még ennél is sokkal jobban megviselne, ha lenne köztünk valami. Az is borzasztó, hogy 1 szavamba kerülne és jönne (ezt tudván a legnehezebb)és az eszem azt mondja Ne.. mert ez a helyes. Soha nem gondoltam volna, hogy valaha is egy ilyen nehézséggel állok majd szembe. Tudom azt, hogy tűrnöm kell és elfogadni. Mindig is tűrtem és elfogadtam amit el kell, könnyen is ment, de ez valahogy nem megy. Próbálok ezzel egy ideig még együttélni, de valószínűleg szakember lesz a vége. Remélem, hogyha ezen egyszer túljutok akkor ugyanennyi lelki könnyebbség és boldogság kijár majd. Én már azzal is megelégednék, ha egy picit enyhülne ez a beteges kötődés. Általánosságban az emberek azt mondják, hogyha előtted a lehetőség akkor meg kell fogni és élni kell vele. Sajnos ebben az esetben nem a lehetőséget látom, hanem a fájdalmat és az erősebb ragaszkodást. Nagyon vágynék rá, hogy vele legyek, de tudom, hogy az utána következő sérülést negyed ennyire nem tudnám elviselni. Pláne, hogy tudom 1 max 2 alkalomra kellenek neki a nők.
tegnap 22:49
 18/18 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem munkahely.😂 Az egyik ismerősöm főnöke és sajnos mi is így találkoztunk, amikor ezzel az ismerőssel egy közös programon voltunk. Azt a napot bánom amikor találkoztunk. Soha nem kellett volna.
tegnap 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!