Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok elengedni valakit aki sose volt az enyémet?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerek valakit, akibe azonnal beleszerettem. Folyamatosan bókol és kedves velem, de tudom, hogy csak azt akarja, neki a nők 1 alkalomra kellenek. Több mint 1 éve nem telik el olyan nap, hogy ne gondoljak rá és ne várjam azt, hogy találkozzunk egyszer valamikor. Persze még csak párszor találkoztunk, nyilván tudom, hogy ez egy baromság amit írok, de képtelen vagyok kiverni a fejemből. Egyszerűen azt érzem, hogy szétszakad az életem nélküle, fáj és letargikus állapotban vagyok miatta. Nem történt köztük semmi, miattam. Mert képtelen vagyok úgy vele lenni, hogy tudom soha nem lesz köztünk komoly kapcsolat. Betegesen behatárolja a napjaimat, nem tudok boldog lenni, semmi nem tesz boldoggá. Konkrétan egy látásból ismert személybe vagyok szerelmes és ez nagy baromságnak hangzik, de megőrülök ettől az érzéstől. Mit tegyek, hogy kilépjek és elengedjem ezt az egész hülyeséget? Mert én is tudom, hogy egy f@szság az egész. Próbáltam a munkába temetkezni, próbáltam minden erőmmel elengedni, lefoglaltam magam mindennel és nem megy. Úgy érzem elfogytam és nincs már tovább. Ráadásul a személy legalább 25 évvel idősebb..
ma 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus? Kötődési zavar áll fenn ha nagyon jól tudod, hogy csak "azt" akarja, amúgy sem működne a korkülönbség miatt és mégse tudod elengedni.
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Soha nem volt még velem ilyen. Tényleg soha, senkinél. A párkapcsolataimnál sem. Ezért nem is értem ezt a jelenlegi, több mint 1 éve tartó baromságot nálam. Akkor azt hittem pár hét és elmúlik, de ez mindig egyre erősebb. Nagyon nehezen élem meg a napjaimat, miközben tudom, hogy ez tényleg sehogy, semmilyen formában nem működne.
ma 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát hajt téged az, hogy kudarc érne minden szempontból, benned van a tüske miatta és még jobban belehajszolod magad az érzésbe. Az a baki benne ha megadnád neki amit akar akkor még többször szeretnéd, vagy még jobban sérülnél tehát mindenképp el kell engedned őt. Ha lehet többé szóba se állj vele, ne nézegesd, ne érdeklődj felőle és ha van rá keret lehet segítene szakember rajtad.
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Fordulj pszichológushoz és hallgasd meg a javaslatait!
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt velem ilyen bar nem 25 evvel idosebb emberrel… plusz mi azert randiztunk vagy 10x is. Mai napig van, hogy bele tudom magam huzni, hogy mi lenne ha talalkoznank es komolyan gondolna… pedig egy szornyu ember. En jarok pszichologushoz es azt gondolom, ha megoldom a multam akkor mar nem fogok vagyni egy ilyen emberre..
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából az egy alkalmas dologba is pont ezért nem megyek bele, mert tudom, hogy még jobban vele akarnék lenni. Pedig ha szólnék neki már azonnal indulna, de az eszem mégis azt súgja, hogy ne, ezért muszáj tartanom magam. Így viszont ugyanúgy szenvedek és ugyanúgy hatással van rám. Iszonyatos érzés, soha nem gondoltam volna, hogy valaha is ennyire nagyon nehéz helyzetbe kerülök. Mindent kipróbáltam, semmi nem segít. Bár a pszichológust még nem, de lassan az fog következni, hisz már nem tudom kezelni ezt a problémát.
ma 20:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy semmilyen gyerekkori traumán nincs, stresszmentes munkám van, anyagi problémáim nincsenek, mindig is egy nagyon nyugodt ember voltam. Egyik párkapcsolatnál sem volt ez, hogy ne tudjam elengedni, elfogadtam, hogy vége 1-2 hétig rossz volt és ennyi, lezártam és több éves kapcsolatokról van szó. Viszont ő egy olyan ember akivel soha semmi nem volt, mégis akkora hatással volt ràm az első pillanatban, hogy iszonyatos. Ilyen helyzetbe soha nem voltam.
ma 20:44
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy eddig soha nem jött elő ez a probléma nálam, mindig normális életet éltem, semmilyen berögzött szokásom nem volt és képtelen vagyok felismerni, hogy ez mégis mi? Hiába látom,hogy tök hülyeség, külső szemmel nagyot nevetnék magamon, viszont megélni valami borzalom.
ma 20:47
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

A pszichologusnak ettőlfüggetlenüladhatnál esélyt.


Tuti jobb tanacsot tudna adni mint itt bárki.

ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltem erről senkinek, mindig magamba zártam. Kicsit most jól is esik kiadni a problémáimat. Tudom, hogy ez lesz a legjobb megoldás, de úgy érzem, ha nem beszélek most róla egyszerűen nem fogom kibírni.
ma 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!