Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elengedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elengedni egy olyan személyt, akivel soha nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve tartó egyoldalú vonzódás..

Az elején azt gondoltam csak pár napig vagy hétig tart majd, de nem így lett. Ennyi idő alatt sok minden történt, volt hogy ő is adott arra utaló jeleket, hogy esetleg tetszek neki, de hol ilyen, hol olyan…

Van, hogy oda jön beszélgetni, sokszor rám néz, ha én nem nézek rá is érzem, hogy engem néz, rám mosolyog stb..máskor pedig szinte észre sem vesz, bár én is ugyanezt csinálom vele..de leginkább nálam attól függ az egész, hogy ő hogyan viszonyul hozzám. Sajnos ez megbélyegzi az egész napom, ha kedves velem akkor jó napom van, ha nem figyel rám akkor egésznap szomorú vagyok. Nem tudom elkerülni, hogy ne találkozzunk, de van, hogy akár 1 hétig nem is látom. Olyankor megnyugszok, nem gondolok rá folyamatosan, szinte elfogadom, hogy ez van. Viszont ha a közelemben van akkor egyfolytában őt bámulom mint egy hülye, nem tudok nem rá nézni és mostmár félek, nehogy ő vagy valaki más észrevegye. Sajnos eléggé túl gondolom a dolgokat, többet látok mindenbe mint kéne, de tudom, hogy ezzel csak magamnak ártok. Próbálok tenni ellene de nagyon nehéz, a gondolataimban már minden is megtörtént…

Főleg így, hogy nagyon sokat látom.

Nem nagyon beszélek erről senkinek, így már attól is jobb egy picit, hogy ide leírtam.


Csak érdekelne, hogy más is volt-e már ilyen helyzetben és végül mi lett belőle, vagy hogy lehet kimászni ebből?

Vajon mitől történhetett ez, hogy ennyire belezúgtam egy olyan srácba minden ok nélkül akivel soha nem lesz köztünk semmi és ennyire nem akar elmúlni?


Előre is köszönöm a válaszokat!😊



márc. 11. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Régóta nem volt kapcsolatod és már szeretnél egyet, vagy belelatsz a srác a olyan dolgokat, amik vonzóak számodra, holott gondolom, nem sűrűn és nem is mely témákról beszélgettek, szóval effektív nem ismered. Gondolj bele abba, hogy ha akarna valamit, fel év alatt már bőven lett volna alkalma lépni. Az is lehet, hogy kapcsolatban van. Ha pedig így van, akkor minden alkalommal gondolj bele, hogy a párjának pl hogy esne, ha te probalkoznal be nála vagy abba, hogy egyszerűen nem kellesz neki annyira, hogy lepjen. Ha ezeket folyamatosan tudatosítod, előbb utóbb elmúlik majd az érzés. Sok sikert ☺️
márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne vele egyáltalán kontaktusban lenni. Szóval ha munkatárs akkor fel kéne mondani, ha diák akkor nehezebb elkerülni, de nem kéne bámulni mint a borjú az új kaput. Nincs nála esélyed. Magaddal cseszel ki, hogy rajta lógsz miközben egótunningra tart téged, vagy csak azért néz rád, mert te nézed.
márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért munkahelyet nem kell váltani, nem kapcsolat volt köztük vagy ilyesmi, ezen idővel simán túl tud lépni. Most meg így a válság közepén nem lenne bölcs ötlet ugrálni munkahelyről munkahelyre.
márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3/3

Köszönöm szépen! Teljesen egyetértek veled, azért ez nem így működik ilyen egyszerűen ahogy a 2-és válaszoló írta. Nehéz igen és én vagyok a hülye, de nem fogok csak ez miatt felmondani😂

márc. 11. 12:22
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Azért írtam a munkahelyváltást mert már mióta tart ez az állapot miközben semmi se történt az égvilágon.

Ha ez idő alatt nem tudtál belőle kimászni nem fogsz 3 év után se mert:

-gyenge vagy hozzá, túlidealizálod.

-folyton a közeledben van.


Amúgy lehet tényleg párja van és neki untig elég amit kap tőled, lehet jól szórakozik rajtad, lehet megd*gna, de van gerince.


Már rég túl kellett volna rajta lépni, nem hiszem, hogy te vagy olyan tudatos, hogy sikerüljön.


(Persze veheted ezt "sportként" is fel, hogy csak azért is megmutatom magamnak hogy de kiheverem a nagy semmit.)

márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de nem vagy borderline véletlenül? Mintha én írtam volna a kérdést, ugyanígy bele tudok “szerelmesedni” a semmibe én is.

Szóval ötletem, tanácsom nincs, nálam akkor szokott ez elmúlni, ha jön valaki érdekesebb. Akkor egy pillanat alatt elfelejtem az aktuálist, és jön az új, akiért epekedhetek. Szóval cseberből vederbe, vagy hogy szokták mondani.

márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzem, hogy rám néz, mikor nem nézem, az nem biztos, hogy igaz...Én is gondoltam így és direkt oda néztem és totál nem is néztek. Bár én más okból kifolyólag. Ha meg bámulod és látja rajtad, hogy odáig vagy, de nem kezdeményez,akkor meg magában lehet jókat röhög rajtad a szitun. Vagy csak azt hiszi, hogy nem okés nálad minden. Nem kell belelátni, hogy biztos csak fél és azért nem tesz feléd lépéseket, mert odamegy hozzád dumálni is. Egyszerű úgy, mint nő nem érdekled.
márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂
márc. 11. 12:52
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Több mint 8 hónapja vagyok hasonlóan. Nekem azért is nehéz, mert nagyon ritkán tud megfogni bárki, 10 évente 1× 😕

Ha képes vagy ismerkedni másokkal, akkor esetleg próbáld meg. Nálam ezt az iránta érzett vonzalom teljesen ellehetetlenítette, de előtte is csak nyögvenyelősen ment, mert mindenki semleges maradt számomra, senki sem mozgatott meg, így csak erőltettem, mert nem akartam örökké egyedül lenni.

márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy próbáld meg amennyire lehet kerülni, és ismerkedni mással. 90%, vagy mégtöbb hogy elfog múlni főleg ha találsz mást.
márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!