Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elengedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elengedni egy olyan személyt, akivel soha nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve tartó egyoldalú vonzódás..

Az elején azt gondoltam csak pár napig vagy hétig tart majd, de nem így lett. Ennyi idő alatt sok minden történt, volt hogy ő is adott arra utaló jeleket, hogy esetleg tetszek neki, de hol ilyen, hol olyan…

Van, hogy oda jön beszélgetni, sokszor rám néz, ha én nem nézek rá is érzem, hogy engem néz, rám mosolyog stb..máskor pedig szinte észre sem vesz, bár én is ugyanezt csinálom vele..de leginkább nálam attól függ az egész, hogy ő hogyan viszonyul hozzám. Sajnos ez megbélyegzi az egész napom, ha kedves velem akkor jó napom van, ha nem figyel rám akkor egésznap szomorú vagyok. Nem tudom elkerülni, hogy ne találkozzunk, de van, hogy akár 1 hétig nem is látom. Olyankor megnyugszok, nem gondolok rá folyamatosan, szinte elfogadom, hogy ez van. Viszont ha a közelemben van akkor egyfolytában őt bámulom mint egy hülye, nem tudok nem rá nézni és mostmár félek, nehogy ő vagy valaki más észrevegye. Sajnos eléggé túl gondolom a dolgokat, többet látok mindenbe mint kéne, de tudom, hogy ezzel csak magamnak ártok. Próbálok tenni ellene de nagyon nehéz, a gondolataimban már minden is megtörtént…

Főleg így, hogy nagyon sokat látom.

Nem nagyon beszélek erről senkinek, így már attól is jobb egy picit, hogy ide leírtam.


Csak érdekelne, hogy más is volt-e már ilyen helyzetben és végül mi lett belőle, vagy hogy lehet kimászni ebből?

Vajon mitől történhetett ez, hogy ennyire belezúgtam egy olyan srácba minden ok nélkül akivel soha nem lesz köztünk semmi és ennyire nem akar elmúlni?


Előre is köszönöm a válaszokat!😊



márc. 11. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Mintha én írtam volna a kérdést.

Én ugyanígy voltam a munkahelyemen egy sráccal.

Én éreztem a kölcsönös vonzalmat, csakhogy én is és ő is párkapcsolatban voltunk.

A rossz hírem, hogy nálam ez nem múlt el, kb csak egyre rosszabb lett.

Másfél év után tört meg a jég, olyan szinten, hogy ő elkezdett közeledni felém.

(A történet többi részét ha érdekel leírom.)


A kérdésedre a válasz, úgy lehet elengedni, hogy egész egyszerűen tudatosítod magadban, hogy nem érdekled, nem kellesz neki (még ha nem is így van), és szándékosan eltereled a gondolataidat amikor eszedbe jut, nem fantáziálsz róla stb.

Az elég hülyén hangzik, nem is könnyű de csak ez segít.

A másik opció, hogy összeszeded a bátorságos és valahogy közeledsz felé.

Ismerősök vagytok pl valahol?


32 N

márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11!Engem érdekelne a sztorid!:) Hasonló helyzetben vagyok most.
márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy semmi kecsegtetőt nem látsz a mostani helyzetben, tehát jó lesz el se kezdeni.
márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%
Beszéltél már erről vele? Miért nem lehet köztetek semmi? Van párja? Lehet, hogy te is bejossz neki, csak nem meri elmondani.
márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. INkább a kérdezonek van párja nagyobb esellyel, és ha valakinek nem esett le a kérdezo az nő.
márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!