Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nő mindent meg csinál a párjának de fordítva nincs így?

Figyelt kérdés
Pl takarítás, főzés, pl üres flakont nem képes ki vinni majd csak másnap reggel ami bent marad a szobába 1 hónapig, megsértődik ha be szólok neki, hogy napi 0-24ben neked csak pihenni kell ugye nekem nem

szept. 15. 21:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10/ igazából fél éve nem történt közöttünk semmi ő már alszik 20-21 óra körül mert délelőtt dolgozik 8 órát és el van szegény fáradva igaz pár napja dolgozik de az előtt sem volt semmi mert le teszi a fejet 1 mp sem telik el de alszik és úgy, hogy teljes erőből horkol és nem tudok tőle aludni
szept. 15. 22:43
 12/21 anonim ***** válasza:
Én azt hittem hogy csak az én párom ilyen
szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. kikkel jöttök össze?

Én akivel ismerkedek épp, mindent megtud oldani magának..

szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapból rosszulm nevelték a férfiakat évszázadokon keresztül.
szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ilyen embert választottál, gondolom apukád is ilyen volt, ezt láttad otthon.

Vannak pasik (pl. én is ilyen vagyok), aki főz, mos, takarít maga után. Tehát nem mindenki ilyen kellemetlen alak, mint a pasid.

Habár, én azt mondom, zsák a foltját megtalálja, szóval nem véletlen, hogy ti ketten összekerültetek. Gondolom, neked is vannak dolgaid, amit egy normális pasi nem tudna elviselni.

szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#11


Ezt a kérdést már kiírtad korábban, ott is el lett magyarázva neked a dolog.

Szerintem te csak szórakozol itt.

szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szuleidnel laktok ezek szerint? Az en szuleim lehet turnek, de ha az en gyerekem lennel es ilyen lenne a pasid, hotziher hogy en, de gyanitom meg a ferjem is kidobna a hazbol ezt a palit, mint a sicc :D
szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom

1) Nem minden férfi ilyen, sőt. Sikeresen kifogtátok a legrosszabbakat

2) Ha csicskáztat és nem vagy vele boldog és ide jössz panaszkodni róla, ami nem éppen a vastag gerincről árulkodik, dobd ki, jobb lesz neked nélküle.

Amit leírsz az tényleg csicskáztatás és ha ez ferdítés nélkül van, akkor valóban kihasznál.

szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Mert gyerek még, és nem férfi, ezért pótanyát keres, akit rabszolgamódra csicskáztathat. Ugyanis a férfiakat így nevelték.

Pedig bármire képesek lennének, amire a nők. Mert ha a nők által rabszolgaként végzett, könnyűnek ítélt munkák olyan nehezek, miért nem a férfiak végzik őket? Egyetlenegy önálló, magáról gondoskodni képes férfit nem láttam még, aki ugyanazokkal az élethez nélkülözhetetlen skillekkel rendelkezik, amelyek minden ember alapvető képességeinek kellenének, hogy legyenek. Mint például, hogy egy kaját megfőzzön magának, ha éhes. Vagy hogy kivigye a rohadt szemetet. Kitakarítsa a lakást, amiben él. Ezek csak példák. Ezeket nemtől függetlenül minden embernek magának kellene tudni elvégezni. Nem a másikat csicskáztatni érte. De nekik rohadtul nincs kedvük rá, inkább keresnek egy hülyét, aki hajlandó erre.

Az ilyen ember nem partner, nem társ, és nem is lesz az soha. Te pedig egy ilyen nagy csecsemőt vettél a nyakadba. Kell ez neked?

szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"be szólok neki, hogy napi 0-24ben neked csak pihenni kell ugye nekem nem" - Miféle tisztelet az, hogy beszólsz neki? Miféle tiszteletet vársz és kapsz, ha mindent megcsinálsz és hagyod magad csicskáztatni? Miért kéne a másiknak több pihenés, mint neked?
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!