Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűr egy nő el mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűr egy nő el mindent a „párjának"?

Figyelt kérdés

A tesóm el hívott engem hogy latogassam meg vele az egyik barátját, szívesen el mentem vele. A férfi 30 év körüli volt velem teljesen normális volt. Ahogy le ültünk a nappaliba ott volt a barátnője és rögtön el kezdett vele veszekedni hogy áljon már fel és pakoljon már össze az asztalon. (Csak pár darab illat gyergya volt és egy ilyen gőzölgő meg abba való illat olaj. A lány el pakolt szó nélkül, majd vissza ült és valamit csinált a laptopon a srác meg, meg fogta a farját fel húzta és azt mondta neki idézem: „ menny már fel mi a f****mnak vagy itt„. Beszélgettek meg tesommal aztán kértem inni, a csávó meg kiabált neki az emeletre hogy: „ gyere már le b*meg arra se vagy képes hogy inni valót adj a vendégeknek„ úgy beszélt vele mint ha nem is tudom utánna már az a víz miatt is bűntudatom volt hogy kértem. Amikor hozta a vizet akkor már póló volt rajta és láttam hogy a póló uja alatt lila folt van neki.

Amikor ki jöttünk ezt tesómnak mondtam is és azt mondta őt nem igazán érdekli.

A lány nem volt több 18 évnél


2023. dec. 13. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert egy normálisat is ugy kell keresni a f.stengerben mint tűt a szénakazalban es ha végre talál egy nő egy férfit aki megfelel, azután semmi kedve megint évekig keresni a trógerek közt egyy normálist
2023. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert amúgy különben szereti.
2023. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 ez egy szép fiatal nő. Oké ha valaki 40 év házassag után nem akar újat keresni de ő még fiatal.

#2 én. Em hiszem hogy valakit lehetne szeretni aki veri, mert métlem hogy a póló uja alatti véraláfutás esés nyoma lenne. Láttam ahogy a karjánál foga fel rántotta a kanapéról.

2023. dec. 13. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
A fiatal nők fele ott van hagyva gyerekkel késobb. Szoval nekik is nehéz
2023. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Tehát konkrétan párkapcsolati erőszakot láttok megvalósulni és a testvéredet nem is érdekli

Szimpatikus társaság

2023. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A csajnak komoly gondok vannak az önértékelésvel.
2023. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen nők, társaságai megalázás, van aki ezt szereti élvezi. Szubmisszív, mazohista a nő. Eltűri hogy így beszéljen vele. Ha nem tűrné el akkor lelépett volna.
2023. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

#7

Ne keverd már ezt össze a bdsmel!!!!!!!!!!!!!

❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

Semmi köze a bdsmhez. Ez a lány egy súlyos mentális beteg, aki azt hiszi hogy ennyit ér, hogy ez a legjobb amit kaphat a párjától, hogy így bánik vele.

2023. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fél elhagyni a pasit, mert még verné.
2023. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Mert van olyan nő, amelyik csicska.
2023. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!