Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nő mindent meg csinál a párjának de fordítva nincs így?

Figyelt kérdés
Pl takarítás, főzés, pl üres flakont nem képes ki vinni majd csak másnap reggel ami bent marad a szobába 1 hónapig, megsértődik ha be szólok neki, hogy napi 0-24ben neked csak pihenni kell ugye nekem nem

szept. 15. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az a nem mindegy hogy a nőnél van e a pasi vagy forditva.


Ha nálam vagyunk itt se mozdul meg egyikse, ha nála akkor is vagy az anyja takarit főz, csak akkor ők ha nem lakik vele szülő meg az ő lakhelye/lakása.

szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Szar csávókat fogtok ki. Én haverjaimnak ezek bőven simán mennek, egyedül magukat tartják el. Nem nagy cucc, ezek alap dolgok az élethez nagyon. Nem is értem hogy lehet olyan csávóval összejönni aki ezekre nem képes.
szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A párom itt lakik nálunk, ő csak ül meg dirigál pl ha ebéd van akkor nekem kell szedni neki kaját aztán meg morog, hogy miért szedtem annyit akkor mondom legközelebb te csinálod magadnak
szept. 15. 21:40
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

2, te haverjaid nem fogják neked röhögve mesélni, hogy lusta gechik. Nem tudod, mit csinálnak otthon.


Ráadásul az elején mindenki jobbnak mutatja magát.

szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

Mert csak csicskaként tekintenek ránk

Én is ebben a helyzetben vagyok sajnos

szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És ha mondom neki, hogy jó vagyok csicskának akkor ő van megsértődve
szept. 15. 22:04
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dobod ki?
szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen szituációban úgy érzem mind a 2 fél hibás.

Az ilyen férfi a nőt kb egy cselédnek tekinti.

De az a nő aki elviseli ezt, és nem, basza ki az ilyen férfit, az meg is érdemlim hogy így bánjanak vele.

Ahogy a mondás tartja "mindenhez 2 ember kell"...

szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem 3ból 2 saját háztartást vezetett, mikor összejöttünk, az az egy meg tiniszerelem volt, de ő is csinált mindent. Egyáltalán nem várt el senki a másiktól házimunkát. Végezte mindenki a saját részét. Kedvességből, szeretetből lehet a másiknak ezt azt csinálni, vagy betegség esetén átvenni a munkából, vagy pl én nem szeretem, ha a férfi mos-tereget, azt én nem engedem, de ez, ami nálatok megy, tényleg csicskáztatás. Ha még fel is van háborodva, hogy szóvá teszed, akkor ez nem is fog változni.
szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök komolyan kérdezem szingli, tudatlan nőként: miért nem dobod ki? Miért vagy vele, neked nem lenne jobb egyedül? Gondolj bele, kiszolgálod, főzöl, mosol, takarítasz utána, alkalmazkodsz hozzá és még alá is fekszel, amikor megkívánja. Mi ebben a jó? Világosítsatok fel.
szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!