Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem abszurd valamilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem abszurd valamilyen szinten, hogy a nők a jámbor, normális férfiaktól várják a megmentést, amikor rossz kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor összejönnek erőszakos, agresszív férfiakkal és titkos kézjelekkel akarnak idegenektől segítséget kérni, vagy amikor barátzónás csávókhoz menekülnek. Nem gondolnak bele, hogy ez sok ponton abszurd? Elvárják, hogy az egész társadalom kézjeleket magoljon be, és más férfiak a testi épségüket vagy szabadidejüket beáldozva rohanjanak az ő segítségükre. Senkinek nincs kedve sem a rendőrségre járogatni tanúnak, sem rendőrséget hívogatni és a helyszínen maradni, vagy egyszerűen hülyét csinálni magából mert végül a nő meggondolja magát, arról nem is beszélve hogy ha fizikailag közbe is lép, akkor megsérülhet. A másik oldalon pedig ott van, hogy én nem ismerek olyan normális férfit, akivel ne történt volna olyan soha, hogy teljes szívéből szerette volna a nőt, de a nő összejött egy olyan pasival, akiről az egész környezete megmondta előre hogy gázos és nagyon nagy baj lesz belőle. Ennek ellenére neki ez kellett, mert ehhez tud ösztönösen vonzódni. Nekünk minden nap korlátoznunk kell az ösztöneinket, ők nem teszik meg. Akkor miért nyomják a propagandát, hogy segíteni kell és az az igazi, rendes férfi aki segít? Ha valaki barátzónázott férfiként összeszedi a tökeit és csak akkor engedi hozzá menekülni a csajt, ha végre a barátnője lehet, nem pedig csak egy ingyen szállás, akkor elhordják minden féle szemét embernek, aki ugyanolyan rossz mint az, aki verte a csajt. :D

A harmadik de sajnos egyre valósabb dilemma meg az, hogy amikor közben avatkozást kér a csaj, akkor honnan lehet tudni, hogy nem a csávóján akar bosszút állni és jól bajba keverni, vagy egyenesen megveretni? Lehet, hogy a beavatkozással ilyenkor a bajtársiasságot szegjük meg a másik férfival szemben és kiszolgálunk egy számító, hisztis nőt. Erre nem gondol senki? Ugye mégsem ilyen egyszerű a téma?



szept. 15. 18:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én az ösztönök korlátozása alatt nem azt értettem hogy nőket akarok erőszakolni... :D De vicces hogy jönnek egyesek belemagyarázni...
szept. 15. 22:42
 22/23 anonim ***** válasza:
17%
Lényegében szerintem a nők totál nem tudják mit is akarnak valójában.
szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

20. Minden olyan, mint amilyennek látni akarod. Álljak le veled vitatkozni? Minek. A te világod csak és kizárólag neked fontos, abban csak a te igazságod a lényeg. Hogy te abban kit és milyennek gondolsz, az csak a te beállítottságod és fantáziád kérdése. Nyugodtan elképzelhetsz bármilyennek, a létező összes negatív tulajdonsággal felruházhatsz. Szerinted attól a valóság, azaz a buborék világodon kívüli élet megváltozik?

Az egó az ami cimkéz. Szerinted te vagy a tökéletes? Én meg az átkozódó, nőverő incel? Hogy te mekkorát néznél ha meglátnál engem vagy az életemet! Ellenben meghagylak a kis világodban. Az átkozódás mechanikáját meg Mongóliából ismerem, többször jártam ott mongol sámánoknál, érdekel a téma, tanulmányozom. Bocsi hogy lerombolom a felépített képet magamról, de azért némileg több értéket képviselek mint a dagi, büdös, fogatlan, alkesz, 40 évesen a szüleivel élő proli, akinek nem "jut" nő. Az baj lenne ha azt mondanám hogy van saját családom is mellesleg? Gondoltam... 🤔😁


Az átok csak egy dolog, az emberi gondolatoknak teremtő energiája van, még ha ezt a nagy modern 21. század tagadja is. Aki online öngyilkosságra biztatott, vissza kapta a szeretett csomagját hogy tanuljon belőle, de azok is akik lájkolták. Értem én hogy mekkora szabadság van, meg mindenki azt mond meg csinál amit akar, de van egy vonal amit nem lépünk át. Még poénból sem. Szóval az a negatív energia amit teremtett teljes szívből, az innentől kezdve kicsit megdolgozza az életét. Nem csináltam én semmit, csak vissza küldtem a feladónak, nem tartottam rá igényt. Azért vigyázzunk már egymásra, egy agresszív támadást a legtöbb ember nem tud kezelni. Valószínűleg a jó kívánságát ő sem fogja, de idővel leszek olyan jó fej hogy megoldom neki. 👍

szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!