Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezek a mondatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezek a mondatok kihatnak a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ha állandóan azt mondja a párod hogy álmos vagyok, nincs kedvem semmihez, nincs kedvem dolgozni menni stb. Pedig negyed annyi teher nincs rajta/rajtunk mint más párokon.


Az oké hogy néha mond ilyet valaki de szinte minden nap??


Orvosilag nincs komoly betegség, a pszichológus sem tud hatni rá.

Én sem igazán tudom már mit tegyek..


szept. 7. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Normalis.
szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pszichológusnak meglíthetnéd azt is hogy te másokhoz hasonlótod a kapcsolatod.
szept. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Az én férjem is ilyen. Arra gondoltam, keresek neki egy barátnőt. Már unom hallgatni. Még a fizuját is nekik hagyom.

Nagyon lehangoló tud lenni.

szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked pedig hamarosan a vele valo kapcsolathoz nem lesz kedved.
szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
én akkor voltam így, mikor untam a munkahelyemet és ki voltam égve. Nagyon negatívan láttam a jövőmet.
szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Fordítva. A kapcsolat hat ki a párodra annyira, hogy teljesen kiégett, befásult. Kvázi vegetál csak melletted.
szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi van, bótos, fáj az igazság? Az egyetlen megoldásod arra, hogy szembesít valaki önmagaddal az, hogy válaszokat töröltetsz?

Arról miért nem számolsz be a pszichológusnak, amit itt és a való életben művelsz a nőddel 10 éve? Persze amíg önmagadat becsapod, addig mindenki mást is. Legalábbis azt hiszed. Nagyon sokan átlátnak rajtad.

szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik pszichológus nem ismeri fel, hogy súlyos depressziós, azt hagyja ott, mert egy sarlatán.


Te meg próbald meg, hogy például, hát nem is tudom, mondjuk nem teszed tönkre az egész életét. Bár mondjuk az is igaz, hogy már késő. Ő meg pont ezért ilyen. Minden életcélja dugába dőlt, soha nem lehet gyereke, nem lesz feleség, nem fogja már férfi szerelemmel szeretni... Semmi jó nincs az életében, ha belegondolsz. A munkáját nem szereti, téged nem szeret, te se őt, munka után te cseszteted valamivel, ő meg annyira utál, hogy attól idegbe jön, ha hozzászólsz. Egyedül az tart titeket össze, hogy szakítani is hülyék vagytok.


Kár is a szó rátok. Ugyanitt fogtok tartani 60 évvel később is.

szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!