Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a kommunikáció intenzitása csökken egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem a barátnőmet, akkor egész nap írogattunk intenzíven, átlagban napi 5 órát. Most meg az írás számomra elég nyögvenyelősen megy úgy, hogy nagyjából 1 hete vagyunk együtt. Élőben minden jó, csók, simi stb. Még nem feküdtünk le.


20F



aug. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy nagyon nincs is mit mondani. Nem feltétlenül kell mindig a beszélgetésre törekedni. Van, mikor egyszerűen meg akarsz osztani valamit vagy érdeklődsz valami iránt.

Ha erőlteti az ember, annál kevésbé jön.

aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez az elso kapcsolatom igazabol, azert kerdezem.
aug. 30. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván, most ismeretlen terep még neked, de attól, hogy nőből van nem jelenti azt, hogy elsőbbséget kell élveznie minden felett.


Nyilván idő, míg ráérzel, ~3 kapcsolatot megélt és már 1éve házas tapasztalattal mondom, hogy elején még a lángolás és az egymás iránti igény nagy, hogy egymáshoz közel legyetek és a testiség meglegyen.


De előbb-utóbb ez halványulni fog a megszokás és megismerés miatt. Nem lesz akkora varázsa. Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, mikor megkapsz egy olyan dolgot, amire mindig is vágytál. Telefon, óra, vagy bármi. Eltelt pár hónap, utána az a kezdeti pozitív érzelmi töltet nem lesz. Gondolom ismerős.


Úgy hiszem, hogy ez jellemzően ez egy holtpont, amire sokan azt hiszik, hogy kiszerettek egymásból és keresi az ember ezt a löketet. Ekkor az a legjobb, ha másik fél érzelmi-biztonságban érzi magát. (segít, kisegít, támogat, súrlódások kezelése, megbeszélés képessége, egymásba fektetett bizalom megtartása...)


Én párom/feleségem, kb. minden nap felhív (ez már amolyan megszokása, mikor végzett a melójából), de őt az nem zavarja, hogy én sose hívtam. Igaz, már tudja, ha hívom akkor tényleg vagy van valami, vagy fontos. Persze, jó ha tudja a másik is, hogy milyen a partner.

aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran talalkoztok eloben, akkor minek sokat/sokszor írni?
aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!