Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem abszurd valamilyen szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem abszurd valamilyen szinten, hogy a nők a jámbor, normális férfiaktól várják a megmentést, amikor rossz kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor összejönnek erőszakos, agresszív férfiakkal és titkos kézjelekkel akarnak idegenektől segítséget kérni, vagy amikor barátzónás csávókhoz menekülnek. Nem gondolnak bele, hogy ez sok ponton abszurd? Elvárják, hogy az egész társadalom kézjeleket magoljon be, és más férfiak a testi épségüket vagy szabadidejüket beáldozva rohanjanak az ő segítségükre. Senkinek nincs kedve sem a rendőrségre járogatni tanúnak, sem rendőrséget hívogatni és a helyszínen maradni, vagy egyszerűen hülyét csinálni magából mert végül a nő meggondolja magát, arról nem is beszélve hogy ha fizikailag közbe is lép, akkor megsérülhet. A másik oldalon pedig ott van, hogy én nem ismerek olyan normális férfit, akivel ne történt volna olyan soha, hogy teljes szívéből szerette volna a nőt, de a nő összejött egy olyan pasival, akiről az egész környezete megmondta előre hogy gázos és nagyon nagy baj lesz belőle. Ennek ellenére neki ez kellett, mert ehhez tud ösztönösen vonzódni. Nekünk minden nap korlátoznunk kell az ösztöneinket, ők nem teszik meg. Akkor miért nyomják a propagandát, hogy segíteni kell és az az igazi, rendes férfi aki segít? Ha valaki barátzónázott férfiként összeszedi a tökeit és csak akkor engedi hozzá menekülni a csajt, ha végre a barátnője lehet, nem pedig csak egy ingyen szállás, akkor elhordják minden féle szemét embernek, aki ugyanolyan rossz mint az, aki verte a csajt. :D

A harmadik de sajnos egyre valósabb dilemma meg az, hogy amikor közben avatkozást kér a csaj, akkor honnan lehet tudni, hogy nem a csávóján akar bosszút állni és jól bajba keverni, vagy egyenesen megveretni? Lehet, hogy a beavatkozással ilyenkor a bajtársiasságot szegjük meg a másik férfival szemben és kiszolgálunk egy számító, hisztis nőt. Erre nem gondol senki? Ugye mégsem ilyen egyszerű a téma?



szept. 15. 18:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt fogdosásról és erőszakról? LOL. :D Pont azok erőszakolnak nőket, akikért nagyüzemben oda meg vissza vagytok!
szept. 15. 20:35
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
11. Ez mondjuk igaz! 👍
szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Jaja, nyilván azok erőszakolnak nőket, akikkel önként is lefekszünk, véletlenül sem a dühös ogrék.
szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%
13. Ja igen! Pont ezért olyan frusztrált a női társadalom... A fullos pasiknak azt se tudjátok hogy tegyétek szét, meg gyereket csináltattok magatoknak, maj valahogy ezekből a genetikai csúcskategóriás Földre szállt istenekből utolsó szemétláda, trógerek lesznek. Titeket mindig megcsalnak, megvernek, átvernek. Pont azok, akikért annyira de annyira odáig vagytok. Természetesen a következő pasikátok is ugyanolyan minőséget fog képviselni, de ti azért elkezditek fikázni azokat, akik nem néznek ki jól. Meg is érdemlitek a sorsotokat, eszméletlen arroganciát és nagyképűséget nyomtok. A sors majd rendezi a szálakat, erre millió példa van. Téged is elér! 😊
szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem segít egy bajban lévőnek, az ne tartsa már magát normálisnak. Akár nő, akár férfi, akár gyerek.
szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

"Pont azok erőszakolnak nőket, akikért nagyüzemben oda meg vissza vagytok!"


Pont nem azok. Ezt mondogatod magadnak, mert az nem fair, hogy a helyes pasik nem szemétládák, mert akkor el kéne fogadnod, hogy csak azért, mert ocsmány vagy, nem leszel belül tündérke.


Magad írtad le, hogy napi szinten korlátozod az ösztöneidet, te nyomorult állat. Legalább következetes legyél.


Ja, ahhoz agy kéne.

szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
14# Engem speciel soha nem csalt de még csak verbálisan sem bántalmazott senki, pedig laza, nekem tetsző srácokkal randiztam régebben is és élek eggyel kapcsolatban sok éve. Ellenben amikor egy kis “kedves” csendes srác jött be régen egyszer, na róla kiderült, hogy full bolond, normális kötődésre képtelen a családi traumák miatt (sajnálom, de erre van a pszichológus, oldja meg és aztán randizzon), hazudozott, titkolózott, mert ezt szokta meg, hogy ezt kell csinálni, különben jön a balhé, stb, na tudod kinek kell ez.
szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az elmúlt pár év elég nehéz volt az életemben.Kicsit tudathasadásos is lettem,ha ittam az ösztöneim vezéreltek.Ennek következteben dugtam párszor ugy,hogy semmire se emlékszem.Ugy derültek ki,hogy volt,aki udvarolni kezdett,volt aki csak megkerdezte mikor dugunk megint,mert olyan jó volt.Ezeknek a férfiaknak nem kellett visszafogni magukat,jól jartak ennyi.Sírhatnék,hogy kihasználtak,de minek.Jó volt nekem is akkor.Most akkor ki a szemét meg a hibás?Én minek ittam,azok meg jó puncit kaptak.

Kapcsolatban se csak alfákkal voltam sose.Lehetett csúnya is,ha bejött.De,aki elő adta a hattyú halálát,meg milyen áldozat attól menekültem,mert megfolytott volna.

szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
17. Fenyegetőzés? Te miről beszélsz? Épp most kívánod valaki halálát! Ezt elszúrtad, ez baromi rossz ómen rád nézve innentől kezdve. Jól belenyúltál. Burkolt átkozódás. Vágod hogy az átkok hogyan működnek? Létrehozol egy gondolati elementált, az hordozza a rezgést ami megalkotta. Ez a rezgésfelhő útjára indul. Nem kell benne hinned. Hogy továbbiakban mi lesz, nos, hmmmm...
szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

19

Ezek a jó lelkű incelek folyamat fenyegetőznek. Mindenki más agresszív rajtuk kívül, senki nem kellünk majd 30 felett. Megérdemlik a nők az agressziót, erőszakolást, hisz ők tehetnek róla...

Pont ezek a rendes kedves pasikák szoktak fenyegetőzni és átkozódni, ha visszautasítják őket, miután váltottatok pár mondatot, netán még találkoztatok is.

szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!