Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az hogy a rendrakás tönkre tesz egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Amikor ilyen dolgok miatt kell beszélni a párunkkal hogy ne hagyja a chipses zacskót a kanapén, vagy több napig a földön a vászon táskát, ne hagyjon kupit az étkező asztalon stb. Ezek nem első esetek már.


Megcsinálom én is, de nem akarok állandóan takarítani utána


szept. 5. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell mondani neki hogyha fizet egy cselédet akkor nyugodtan rendetlenkedhet és még te is vele maradsz..
szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én a barátnőmet kérem meg rá, hogy a szemetet (chipses zacskó, gumicukor zacskó, banánhéj, joghurtos doboz, minden amit az ágyban eszik) ne az ágy mellé gyűjtse, hanem a kukába.


Ő meg arra kér meg, hogy zuhanyzás után öblítsem le a kád oldalát, amit meg én nem szoktam.


És megtesszük a másikért, mert számít nekünk, hogy a másik se érezze rosszul magát.

Az, hogy néha elfelejti szerintem belefér, de ha szólsz neki, akkor megcsinálja.

Viszont ha igazából úgy tűnik, hogy pont leszarja, hogy Neked milyen igényeid vannak, akkor az már gyanúra ad okot.

szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Húzd a fejébe a szemetét.
szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerinted mennyire normális, hogy neked fontosabb a lepakolt asztal, mint a szerelmed?

Valószínűleg itt már rég nem lehet szerelemről beszélni.

szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
#4 éltél már együtt valakivel? éltél már együtt valakivel aki után folyton pakolnod kellett?
szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 igen és nem.

Nem vagyok hülye, hogy olyannal költözzek össze, akivel ennyire nem egyezünk.

szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!