Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok ti is így álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti is így álltok a rendrakáshoz?

Figyelt kérdés

Nála nincs az hogy ha van egy kis időm akkor mondjuk elrakom a dolgaim vagy rendet teszek a szekrényben mert látom ráférne és eddig nem volt rá időm..


Nyilván kell a pihenés,amivel nincs baj. Az se baj ha munka után pihen kicsit és utána áll neki. De neki ha 2hónap pihenő ideje lenne akkor se állna neki.. hanem mint most kikéri magának hogy nehogy már ne pihenhessen mikor sokat dolgozik majd megcsinálja ha lesz szabad ideje..


Nála a szabadidő eltöltésbe nem tartozik bele a rendrakás; csak az alvás mobilozás és tvzés.


A házimunkát én is csinálom, de nyilván az ő cuccait ő tegye el vagy rendezze neki kell tudnia mit hol talál.


2020. okt. 27. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne kèrfezd meg többször! Szakítás vele, ha ennyire nem tetszik, te szetencsètlen!
2020. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is ilyen vagyok nő létemre és rühellem, ha pattognak körülöttem. A párom is ilyen, szerencsére nincs probléma abból, hogy valaki nem bír elülni a valagán és megvárni, amíg indokolt lesz a rendrakás.


Nem, nem élünk disznóolban, de sosem értettem, egyesek miért unatkoznak annyira, hogy napi szinten pakolgatnak meg pucolgatnak munka után még, ezt pedig másoktól is elvárják. Heti egyszer egy nagy rendrakás bőven elég, porszívózni is, felmosni is, mosogatni talán 2-3 naponta szoktam és nem dől össze a világ.


Menj el dolgozni, ha ennyire unatkozol. Mi nem.

2020. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én sem tartok patika rendet.

Nagyjából mindent a helyére teszek, meg arra figyelek, hogy bármikor beengedhessem az esetleges vendégeket. Hetente egyszer szánok 1-2 órát a takarításra.

2020. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nála a szabadidő eltöltésbe nem tartozik bele a rendrakás"


Mert nem a része. Házimunka.

2020. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz de mindig arra hivatkozik majd ha lesz ideje akkor elrakja stb..de ha meg van akkor se csinálja és hetekig szét van minden..
2020. okt. 27. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Mert nincs ideje. Mit nem èrtesz ezen? Azèrt mert 2 állásban dolgozik, emberből van, elfárad. Ha van egy nap szabadnapja, látszólag van ideje igen, gyakorlatilag viszont ilyenkor örül az ember, hogy vègre nyugton lehet, ès nem pakolászással akarja eltölteni az egèszet. Meg munka után sem, mèg ha kicsit korábban is èrt haza mint máskor.

Ha neked több időd van, akkor pakolj te többet. Ilyen marha egyszerű. Te is azzal töltöd a drága időd, hogy minden nap ideb..od az ostoba kèrdèseid. Inkább pakolnál helyette.

2020. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom se akart elpakolni maga után. Meg volt neki szokva hogy anyuci megcsinálta.

Én nem lettem a pótanyja. Amikor nem volt tiszta cucca, akkor megismerkedett a mosógéppel. A cuccait amiket széthányt kidobáltam. Megtanulta a rendet.

Már egész szépen takarít, süt, főz.

2020. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!