Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem irigykedtek a szőke hajú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem irigykedtek a szőke hajú, kék szemű nőkre?

Figyelt kérdés

A férfiak is ilyen álomcsajokra vágynak, a férfi sztároknak is ilyesmi szerelmeik vannak, a női sztárok pedig szinte mind ilyen külsővel rendelkeznek. A költők is az ilyen dívákhoz írtak verseket, a zenészek is ilyen lányokhoz írtak dalokat, a filmekben is a szőkék az ártatlan, cuki-muki bárányok, míg a sötét hajú, barna szeműek a gonosz, morcos személyek.

Nincs bennetek irigység, többiek? Vagy hogy vagytok ezzel?



szept. 14. 19:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak kva ocsmány szőke hajú kék szemű emberek
szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert a világszinten magasabb pozíciókban ülő észak-európaiak jobban megtöltötték az étert - és a fejedet - önmaguk preferenciáival és agymenéseivel, még nem lesz a kérdésbe csomagolt állítás feltétlen igaz. Mármint hogy mi a szép... valamint akar a rosseb.
szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Valami példát is mondj már ha már itt hadonászol a levegőben.

Neked lehet ez jön be meg ez a preferenciád. Lehet hogy cáfolásra vágysz, akkor itt van Natalie Portman.

szept. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Fekete hajjal és világos zöld szemmel most megyek sírni a sarokba, Megan Foxxal együtt. Ja nem..


A szőke kék szemű nők nagyot mentek a 90es, 2 ezres években, de már messze nem akkora szépség idealok mint akkor. De gondolom millenial vagy és leragadtal abban.

szept. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bocs, nem szeretnék senkit megbántani, de én ha lehetne sem akarnék tucat "szőkehajú, kékszemű barbibaba" lenni.

Amúgy meg baromira nem a szem-és hajszínétől lesz valaki szép, vagy nem szép.


Mindenféle beképzeltség nélkül, de engem kifejezetten szépnek tartanak, pedig barna szemem, vöröses barna hajam van, emellett még csak a.most nagyon divatos "szolicica" sem vagyok, magyarul nyáron is olyan fehér vagyok, mint a mentőautó, plusz a szeplők.

Én így szeretem magam, nem cserélnék senkivel.

szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én sötét hajjal, zöldesbarna szemmel is tudok vonzani férfiakat - nem annyit, mint egy sztár, de nekem úgysem az összes férfi kell, csak 1 :D. A természetesen világos hajúakat azért irigylem, mert sztem szebben mutat a hajukban a fonás és könnyebben tudják a hajszínüket váltogatni hajroncsolás nélkül (én pl. nem is merem festetni a hajam, mert félek attól, hogy a szőkítés szétbarmolja a haja,at).
szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

[link]


A nők erre irigykednek

Nem a szőke hajra meg kék szemre

szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A kék szemek megijesztenek, a szőke pedig nem állna nekem jól
tegnap 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!