Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem irigykedtek a szőke hajú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem irigykedtek a szőke hajú, kék szemű nőkre?

Figyelt kérdés

A férfiak is ilyen álomcsajokra vágynak, a férfi sztároknak is ilyesmi szerelmeik vannak, a női sztárok pedig szinte mind ilyen külsővel rendelkeznek. A költők is az ilyen dívákhoz írtak verseket, a zenészek is ilyen lányokhoz írtak dalokat, a filmekben is a szőkék az ártatlan, cuki-muki bárányok, míg a sötét hajú, barna szeműek a gonosz, morcos személyek.

Nincs bennetek irigység, többiek? Vagy hogy vagytok ezzel?



szept. 14. 19:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nekem férfi létemre barna haj, barna szem az ideálom, tehát nem erről szól a kérdés.
szept. 14. 19:25
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem irigykedek, mert ilyen vagyok😁
szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Tetszem magamnak. Meg általában nekem sem az ilyen tipikusan tökéletes szépeségek tetszenek, sem férfiban sem nőben. Szóval megvagyok magammal.
szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi baromságot összehordani.. Akkor gondolom neked Monica Bellucci, Eva Longoria, Halle Berry, Eva Mendes, Gal Gadot, Selena Gomez, Emily Ratajkowski, Salma Hayek, a komplett Kardashian-Jenner klán, Zendaya stb. nem mond semmit. És akkor kihagytam azokat, akiknek barna hajuk van és kék szemük, vagy barna szemük és szőke hajuk (mint JLo, Adriana Lima és nem sorolom tovább, mert fárasztó)
szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon el vagy tévedve, kérdező.
szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy rakat pali ckv-átol van elajulva..az is akinek szokek kekszemu a párja.
szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Nekem hosszú fekete hajam, barna szemeim, és ehhez fehér bőröm van. Imádom, hogy tél típus vagyok 😊


Isten ments, hogy szőke legyek kék szemekkel, az olyan semmilyen.

szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem:)


Nekem sötét hajam és ágymeleg barna szemem van. :) És nyilván olyanok néznek meg, akinek ez a típus jön be.

szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem zoldes borostyan szemem van hamvas szoke (szokes barna hajjal). Tetszek magamnak igy ☺️
szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A szép nőkre irigy vagyok, de nem minden szőke nő széo.
szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!