Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vannak értékelve a szőke, kék szemű nők, miközben a barna hajú, barna szeműek sokkal szebbek?!

Figyelt kérdés

aug. 14. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem mindenki olyan felszínes, mint te, meg a kék szemű szőke nős fan társaid, hogy haj meg szem alapján választanak párt, mert vannak egyéb vonzalmi tényezők is, csak ti redukáljátok ezt le állat szintjére.
aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem vörös hajú zöld szemű, vagy barna hajú kék szemű, esetleg szőke hajú barna szemű, illetve fekete hajú kék/barna/zöld szemű? Hát azért mert rendesen a mániád, hogy irigykedj a szőke hajú kék szemű nőkre. 😂
aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

A világon csak három dolog biztos; a halál, az adózás, és hogy a férfiak képtelenek úgy vonzódni egy nőtípushoz, hogy le ne szólnák azt, aki nem úgy néz ki.


(igen tudom általánosítottam)

aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem.. fériként válaszolok. A legtöbb férfi ismerősöm inkább a barnákat szereti. Barna szem, barna haj. Ezt mondják ideálnak.


Szőke az nem is divat már annyira, nem festik annyian világosra a hajukat már.


Nekem tetszenek a szőke kékszeműek, magam is az vagyok. A párom meg nem az mégis tetszik. Szóval pont ennyit érnek az ilyen ideál szarságok

aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez teljesen szubjektív, kinek mi jön be.
aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Én fekete hajú és barna szemű vagyok míg a partnerem szőke hajú és kék szemű. Mindenki azzal van aki megtetszik neki külsőre és belsőre is. Fölösleges bárkit előszedni az ízlése miatt mert azt nem lehet megváltoztatni akarattal.
aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Beszarok ezen a kérdésen. Az arc, test, kisugárzás, testbeszéd és sok egyéb más dolog dönti el, hogy ki tetszik, kihez vonzódik a másik és nem a haj/szemszín.
aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Értem valahol a kérdést. Én ridegnek és beképzeltnek tartom a szőke nőket, ez nyilván nincs igy csak rossz beidegződés vagy előitélet. Egy időben nagy divat volt a szőke haj, a plázacicákat is mind szőkének irták le. Az életem is úgy hozta eddig hogy a szőkék legjobb esetben is levegőnek néztek vagy inkább ellenszenvet éreztem köztünk, valószinűleg a negativ vonzás törvénye működik minnél jobban bebeszélem magamnak annál inkább érvényesül.
aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
#8 ez nekem is feltűnt, hogy ridegek, de valószínűleg csak előítéletes vagyok.
aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9. Igen én is az vagyok, és be is vonzom a dolgokat ezáltal. Ugye sok szőke celeb/modell volt és a plázacica jelenség is mint irtam ezekhez a nőkhöz rengeteg negativ jelző társult aztán jöttek a szőke nős viccek. De valahol mélyebben bele gondolva a szőkeség és kék szem az északi népek jellemzője ebből asszociálnak sokan ilyen jelzőkre hogy: hideg, rideg és ehhez egy teljesen más komornak tűnő életmód társul ahol alkalmazkodni kell, tartalékolni különben éhen halsz és halálra fagysz ez más mint a mediterán élet szemlélet. Forma 1-es pilótáknál is Kimi volt a jégember.
aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!