Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl vannak értékelve a szőke, kék szemű nők, miközben a barna hajú, barna szeműek sokkal szebbek?!

Figyelt kérdés

aug. 14. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz attól senki sem szép, hogy valamilyen színű a szeme és haja.
aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak ez a két verzió van.
aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Barnahajú, barnaszemű vagyok, de csúnya. Szóval már csak magammal meg tudom cáfolni az általános állításodat.
aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Hát kutatások szerint pl. mindenki sokkal szebb és vonzóbb kék szemekkel.

Eljátszották ezt úgy, hogy ilyen híresen szép nőket, mint Megan Fox, Adriana Lima, Angelina Jolie lecserélték a szép kék szemeiket barnára, és azt tapasztalták, hogy mindnek rontott a külsején.


A hajszín meg egy olyan dolog, hogy kinek mi áll jól.A szőke az sokkal feltűnőbb, mint a barna, ez is tény.

aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Kinek mi. Én utálom a barna szemet, olyan bárgyú.
aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
18%
Sose bízz meg egy szőke hajú, kék szemű emberbe,főleg olyanba ne aki seb nélkül vérzik
aug. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
Sötét hajú, barna szemű, kreol bőrű nő vagyok. A férjemnek egyáltalán nem ez volt a zsánere, mégis én kellettem neki.
aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert ugyan preferálhatnak az emberek bizonyos, szem, illetve hajszínt, attól még nem elég ennyi ahhoz, hogy vonzó legyél.
aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!