Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik jobban a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik jobban a fiúk a barnákat, mint a szőke lányokat?

Figyelt kérdés
Már nem azért csajszi, de nekem kimondottan sokkal jobban tetszenek a szőke hajú, kék szemű csajok. :) Sokkal sokkal jobban. A barna szem alapból megijeszt... A barna haj meg baromi átlagos és uncsi.

aug. 13. 12:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*csajszik
aug. 13. 12:34
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Te hány éves vagy? Mert kb. 14 alattira tippelek. Amolyan konzumidióta, fb az anyám, tiktok az apám szellemi és mentális szintet hozod stabilan.


Ez egy olyan kérdés, amire se időt, sem energiát nem szabad pazarolni!

aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes ki iroja valojaban egy szoke haju , kekszemu nagy lany aki nem tudja elfogadni amiert egy bizonyos fiunak mas csaj jon be aki neki is tetszik. Ügy megoldva , keres masik sracot!
aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Mond az valamit neked, hogy szubjektivitás?


Én a szürke szemet nem kedvelem, de ennek legalább az okát is tudom. Az apámnak aki szeretett bennünket elverni, szürke szeme volt és megmaradt az az ijesztő hatása, ami miatt kerülöm a szürke szemű személyeket, még barátként is.

aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gáz vagy kérdező.
aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tok mindegy. Az osszkep szamit. Akarmilyen rasszba tartozhat, lehet akar bantu neger is, ha cuki es csinos.....



40F incel

aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szőke a legjobb..
aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Fekete fiucskak szeretik a szokeket..
aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Nekem is a szőkék az eseteim.
aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na látom egyre többen vagyunk! A barnák nem is emberek!
aug. 13. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!