Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon volt barátnőm miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon volt barátnőm miért terjeszti rólam, hogy nárcisztikus vagyok és verbálisan bántalmaztam, mikor inkább ő viselkedett velem rengeteg alkalommal mint egy kontrollmániás zsarnok?

Figyelt kérdés
igen, sokszor kiakadtam mikor már szó szerint a legkisebb dolgokba is beleszólt és annak kellett lennie amit ő akart, de bántani soha nem bántottam.
szept. 6. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ne foglalkozz vele, orulj, hogy vege.
szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Legjobb védekezés a támadás

És csak rossz színben akár feltüntetni más előtt, h ne ő legyen a hibás

szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es is írta: örülj neki, hogy vége és hagyd a csudába!

Terjeszti... aki ismer és téged kedvel annak elmondod ez nem így volt. Aki inkább az ő irányába húz az lehet hisz neki, de ne foglalkozz vele. Azokkal foglalkozz akik neked fontosak!

szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól mert ő mondjuk nárcisztikus, még lehetsz te is az... a kettő nem zárja ki egymást. Ha meg tényleg akkora zsarnok volt, te meg egészséges, miért voltál vele, hogy "rengeteg"szer az lehessen? Első pár alkalom után odébb lehet állni.
szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből azért nehéz megítélni, hogy mi lehetett a valóság. Mit jelent, hogy a legkisebb dologba is beleszólt? Megmondta, milyen fogkrémet használj, vagy abba próbált beleszólni, hogy ne találkozz más nőkkel? Mert nem mindegy.
szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a fogkrémet is megmondta, meg ne vegyek sajátmárkás termékeket csak márkásakat
szept. 6. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ja az ilyen sznobizmus gyanús jel valamennyi nárcisztikusság felé. De ez csak 1 jel, soknak kell lenni.
szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!