Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mekkora százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mekkora százaléka kontrollmániás?

Figyelt kérdés

Olvastam egy pár kérdéssel lejjebb, főnyeremény férfi: nagyon jámbor (az van, amit a nő mond).


Egy nőrokonomnak van ilyen palija, kb az a kategória, akit betesznek a sarokba reggel, még délután is ott lesz.


Na evvel a nőrokonnal már nem 1x volt elég intenzív balhé családon belül is.


2023. máj. 3. 03:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a faszik voltak ilyenek. Sztm vegyes.
2023. máj. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Környezetemben, kollégák körében 3ból 3 házasság ilyen.
2023. máj. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Hát, remélem minél több, mert a fordítottja elég ocsmány tud lenni.
2023. máj. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Inkább a férfi legyen kontrolmániás mert bicskanyitogató mikor az asszony parancsol otthon.
2023. máj. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 sztm meg senki ne parancsoljon otthon!
2023. máj. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

A volt paromnak mindig minden mindegy volt ...

Nem dontott mert az felelosseggel jart kb semmiben sem.

Minden ramhagyot igy ugy tunt h konrtollanias vagyok. Hat orultem h mar ex mert eleg megterhelo minden felelosseg a valamon cipelni.


Talan ez is az ok ...

2023. máj. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi kontrolláló nő van, ahány nyámnyila papucs pasi. Zsák a foltját.
2023. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen kapcsolatok tartanak a legtovább. Csaxolok! Volt tobb kapcsolatom, és ahol harcolni kell a pasival, sosem vezet jóra
2023. máj. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom ilyen. Addig nem nyugszik, amíg nem az van, amit ő akar. De elvárja, hogy a másik legyen erősebb, viszont ő nem enged semmiből, folyamatosan mennek a játszmák. Ezt mindegyik férfi meg fogja unni, vagy erőszakba fog torkollni. Az új paliját is kinyírta ezzel, most megint "nincs normális férfi". :D Valójában nem érdekli a másik, csak ami szerinte fontos. És ezt nem csak én mondom, hanem a környezete is. Egyik oldalon sem jó, ha egóprobléma van. Egy kapcsolatban egymást kell fontosnak tartani. Ha valakinek saját maga a fontos, akkor csak szolgát keresett.
2023. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon sok ilyen nő van, és valahogy pont ezek vannak hosszú kapcsolatokban.


Én nem szeretek parancsolgatni, az egyenlőség híve vagyok, nem a tulajdonom és nem is a kutyám a párom.

2023. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!