Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden rossz szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden rossz szándék nélkül kérdem. Az itteni férfiak, akik privit írnak nőknek (legalábbis feltételezik, hogy nőknek írnak)... (?)

Figyelt kérdés

... miért írnak olyan dolgokat, amiktől egy normál nőnek a füle és egyéb páros szervei kettéállnak? Egészen konkrétan semmit nem lehet tudni az illető nőről (se kor, se lakhely, se külső, se végzettség, SEMMI).


Ilyesmire gondolok, hogy "de megismernélek", "de jó nő lehetsz", "biztos jól kijönnénk", stb. (És nyilván a nagyon magas színvonalú, kulturált mondatokat hoztam példának.)


2023. ápr. 25. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Én nem kaptam ilyen üziket mostanában! 😅 de lehet azert, mert le vannak tiltva!
2023. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Végső elkeseredés. Amikor már minden mindegy. Hátha. Én meg jót nevetek rajtuk.

(Józsi, 56 éves kamionsofőr)

2023. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Rz egy nagyon jó kérdés, én ha írok is nőnek nagy ritkán akkor is normálisan teszem :D
2023. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, élőben senki nem áll velük szóba, plusz bátrabbak arc nélkül.. hogy mit várnak ezektől az interakcióktól, az nem világos. De van ezeknél is jobb: mikor egy nőgyűlölő fröcsögés alá kommentelsz, majd befut az addig nagy f.szú megmondóembertől pár privi, hogy az élete szar, ő milyen magányos, neki csak egy nő hiányzik 🎻 wtf.
2023. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Ők örülnének, ha egy nő felajánlaná magát nekik. Azt hiszik, hogy ez fordítva is így van.
2023. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Én aranyos üzeneteket kapok. Biztosan olyanokat írsz amire ezt megfelelő stílusnak tartják mert téged hasonszőrűnek éreznek magukhoz.
2023. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Abban reménykednek hogy egyszer az a páros szerv ami ketté áll a lábak lesznek… 😅
2023. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Egy-két ember írogat így, csak több fiókról. Felismerni a stílusát. Egy időben Mézeskrémes kiírt nicknévvel futott, a másik pedig a "Finomságos".
2023. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom.. Nekem is írták.. 😂 En nem reagálok semmi uzire.
2023. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Az a legjobb amikor ugy irnak, hogy egy parapcsolati temaban adok valaszt amiben megemlitem hogy VAN parom :DD

Most vagy nem erdekli oket vagy igazabol arra sem veszik a faradtsagot, hogy elolvassak a valaszt, csak esz nelkul megy a privat.

De tenyleg nem tudom, hogy mit varnak az ilyenek

2023. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!