Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden rossz szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden rossz szándék nélkül kérdem. Az itteni férfiak, akik privit írnak nőknek (legalábbis feltételezik, hogy nőknek írnak)... (?)

Figyelt kérdés

... miért írnak olyan dolgokat, amiktől egy normál nőnek a füle és egyéb páros szervei kettéállnak? Egészen konkrétan semmit nem lehet tudni az illető nőről (se kor, se lakhely, se külső, se végzettség, SEMMI).


Ilyesmire gondolok, hogy "de megismernélek", "de jó nő lehetsz", "biztos jól kijönnénk", stb. (És nyilván a nagyon magas színvonalú, kulturált mondatokat hoztam példának.)


2023. ápr. 25. 16:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez még a normálisabb kategória. Mikor terhes voltam és a kismamás topicban válaszoltam valakinek úgy, hogy a válaszból kivehető volt, hogy férjnél vagyok (asszem pont a terhesség alatti szex volt a téma, hogy milyen gyakran van stb). Arra kaptam privit, hogy mennyire szexelne az illető terhes nővel, akár fizetne is nekem érte 🤣
2023. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Kínosan régóta fenn vagyok az oldalon, ez kb a 10. nickem, és mikor majd' 40 kilóval nehezebben kaptam ilyeneket, annyira jókat nevettem. "Szívesen megismernélek." Nem, nem ismernél meg. Képet ugyan soha nem küldtem, de megírtam, hogy kövér vagyok. Erre jött a sok kacsintás, hogy ugyan, dehogy vagyok. Megírtam a kilószámot, és akkor ugyan még nem létezett a ghostingra ez a szó, de ennek voltam áldozata - mondjuk nem tekintettem magam áldozatnak, mert vártam, hogy megkérdezzék, hány kiló vagyok, mert tudtam, hogy el fognak tűnni. Legalább páran realizálták, hogy nem mindenki egy modell, aki egy szál bugyiban várja, hogy ráírjanak.
2023. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
71%
Hú, az én kedvencem: f.szméret témájú kérdés, valami frusztrált fazon hőbörgött, hogy 18 centis márpedig nem létezik. Leírtam, hogy de, van is egy itthon :D (csak mert zavart, hogy hülyeséget beszél, hát minden nap látom ennek a cáfolatát). Erre rámkattant privátban, hogy ő ezt a tudatot nem bírja feldolgozni, hogy van férfi, akinek nagyobb az övénél (14) és azonnal bizonyítsam képpel, de vonalzóval ám. Biztosítottam, hogy nem fogok f.szportrét küldözget idegeneknek (sem) a páromról. Ezután azzal jött, hogy az egész férfi lét brutális versengések sorozata és állandó nyomás és ezt ő nem bírja és dögöljön meg a párom kb. Erre már értelemszerűen nem reagáltam, mert láthatóan labilis volt a tag, de párazor még írt azért, hogy neki tényleg nagyon fontos lenne látnia a képet, mert nem tudja elengedni a gondolatot. 😂 Hogy azóta elengedte-e, nem tudom, de egy ideje békén hagy.
2023. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, ez azért ironikus mert közben meg más srác pajtásaik hetente írnak ki kérdéseket benne azzal hogy szerintük a 18centi ma már maximum átlagosnak számít és 20felett kell lenni...
2023. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

#13 a kukis velem is mindig acsarkodik privátban. Több nickről, de tuti egy személy, ugyanazokat írja mindig. Pedig ritkán válaszolok ilyen kérdésekre ebben a topikban (a szexualitásba nem járok, de van amikor átteszik egy idő után az ilyen kérdéseket). El se akarom képzelni ott mit művel, hány kérdést ír ki :D

A kedvencem az volt hogy akinek nem felel meg a 12-13 centi az intimtornázzon vagy varrassa be magát (bár ez utóbbit már én kérdeztem elképedesemben 😅) de buzgón helyeselt rá 🤣 Kutya kötelességünk megelégedni az átlaggal, ha meg nem jó akkor velünk baj van, csináljunk magunkkal valamit. Tipikus gombhoz a kabátot esete :D

Amit még nem bírnak megemészteni, az a fiatalabb férjem. Akárhányszor ilyen kérdésre írok választ mindig írnak hogy úgyis otthagy, már most is csal 🤭

2023. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

15) hihetetlen, milyen népek futkosnak amúgy szabadlábon 😂

Tényleg semmi nem übereli azt a teiggerelődést, amit az ilyen frusztrált szeretcsétlenekből kivált egy-egy szex témájú kérdés 🥲

2023. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Én egyszer leírtam életem legszörnyűbb randiját, ahol a pali nárcisztikus volt, meg szerintem elmebeteg is. Megjegyezném magamról nem írtam semmit. Erre egy faszi rámír privátban, hogy úgy megismerne, mert a válaszom alapján annyira szimpatikusnak talált.
2023. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
Fú basszus ha a 18-tól kivolt, összeismertetném azzal a dél-afrikai (fehér) sráccal, aki a 24 centis farkáról küldözgetett nekem képeket, meg videókat :D két képet megtartottam, mert az még szerintem is brutál :D
2023. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
A 64 meg a 61%-os magára ismert úgy látom.
2023. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Mikor szépség rovatban melltartó méretekről van szó, és jön a privi, hogy "kedvesnek és jófejnek tűnsz"...
2023. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!