Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden rossz szándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden rossz szándék nélkül kérdem. Az itteni férfiak, akik privit írnak nőknek (legalábbis feltételezik, hogy nőknek írnak)... (?)

Figyelt kérdés

... miért írnak olyan dolgokat, amiktől egy normál nőnek a füle és egyéb páros szervei kettéállnak? Egészen konkrétan semmit nem lehet tudni az illető nőről (se kor, se lakhely, se külső, se végzettség, SEMMI).


Ilyesmire gondolok, hogy "de megismernélek", "de jó nő lehetsz", "biztos jól kijönnénk", stb. (És nyilván a nagyon magas színvonalú, kulturált mondatokat hoztam példának.)


2023. ápr. 25. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam aranyos és undorító priviket is. Beszélgettem nőkkel is a problémáikról. Tény, hogy van itt néhány kretén aki ocsmányságokat küldözgetett, ezeket letiltottam. Olyan is volt, akinek nem tetszett a hozzászólásom, ler***bancozott, és azt kívánta, bárcsak elhagyna a férjem (özvegy vagyok). Gondolom, valami elkeseredett, elhagyott nő lehetett.
2023. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, a nők ennyire hülyék, hogy elhiszik, meg megtisztelve érzik magukat, mert egy férfi jó fejnek tartja őket...

Én is csak kínomban röhögök, amikor "jó fejnek tűnsz, szeretnélek megismerni" üzeneteket kapok olyan válaszaimra, hog szeretek blúzt hordani, szeretem a mozit vagy épp hogy 156 centi magas vagyok (nem egy válaszban, ez mind külön eset)... lókukit nem tud rólam, a személyiségemet még csak az írásomból sem lehetett kivenni, mert ezekben az esetekben majdhogynem tőmondatos válaszokat írtam, de még arról sem tud semmit, hogy hány éves vagyok, hány centi, hány kiló, hogy nézek ki...


Másik kedvencem az, amikor direkt kiírom egy válasznál, hogy nem ismerkedési szándékkal írom... erre megtalál "nagyon cselesen" egy ártalmatlannak tűnő kérdéssel, de már sejtem, hogy mit akar... szintén egy 2soros válasz után... "de hát annyira jó fejnek tűnsz, ismizzünk"... és azt hiszi, milyen drözsölt volt, hogy nem azonnal sz...ta telibe a kérésemet, hanem a 2. kérdésénél, miközben teljesen átlátszó.


De a legjobb az, amikor olyan válaszomra, hogy a vőlegényemmel ezt meg azt szoktam csinálni, jön egy ilyen privát üzi, hogy "feküdjél már le velem, biztos, hogy jobb vagyok az ágyban, mint a vőlegényed".

2023. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Mindenkit felpontoztam (vagy legalábbis majdnem mindenkit asszem.)


Nekem az utóbbi pár napban olyan priviáradat volt, hogy csak kapkodtam a fejem, igaz, tényleg nagyon sokat lógtam itt és rengeteg válaszom volt.


Én mindig nagyon normálisan válaszolok a privikre. Már arról is lemondtam, hogy köszönjön, túl nagy dolognak tűnik úgy látszik egy sziát összeeszkábálni.


No de visszatérve a válaszom elejére, válaszolgatok itt nagy lelkesen, tök normálisan és ........... kivétel nélkül mindenki eltűnt. :) Egy valakinek még fényképet is küldtem, kérdezte, hogy miért nem tartom vonzónak magam (szokásos gyakoris férfi-őrület: ha p.nám van, biztos vonzó vagyok), erre küldtem neki egy képet. Na ő válaszolt, de még annyit sem mondott, hogy köszi a képet vagy ilyesmi, teljesen másról beszélt. Szerintem azért egy ilyen helyzetben tényleg annyit odabüfizhetett volna, hogy "köszi a képet".


Mindegy, elengedem a dolgot. (Most is van egy olyan levél, amit még megválaszolok, teljesen jó társalkodás volt, aztán szóba került, hogy ki hány éves, hol lakik, hány centi magas, hány kiló, ezekre mind tök őszintén válaszoltam, erre ő is visszaírta az adatait és nem kérdezett a továbbiakban SEMMIT. Oksika.)

2023. ápr. 28. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!