Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberek keresik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberek keresik a hatalmi harcokat?

Figyelt kérdés
Nem kompromisszum orientáltak, élvezik ha másokat megvezetnek és pszichés nyomás alatt tarthatnak. Túl sok az energiájuk? Vagy ad nekik valami extra feelinget, hogy másokra "lecsapjanak"?

2019. nov. 9. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nárcisztikus pszichopata.
2019. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek kifejezetten hatalmi pozicióban, vagy státuszban nem arról van szó, hogy visszaélnek a társadalmi helyzetükkel, vagy elszált velük a ló. Kisemberek akik nem bírnak magukkal.
2019. nov. 9. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, otthon elnyomás alatt vannak így a munkahelyen h*nek meg.
2019. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nárcisztikusoknál olvastam róla, hogy hamar elkezdenek unatkozni ha minden flottul megy, párkapcsolatban is, kell valami amivel felkavarják maguk körül az álló vizet, képesek a jó hangulatot egy pec alatt szétverni, ilyenkor abszolút elégedettnek tünnek. :D
2019. nov. 9. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sokféle emberre igaz. Lehet akár a nárcisztikus, aki hatalmaskodik a másik felett, vagy a pszichopata, aki csak a saját érdekeit tudja szem előtt tartani. Szerintem egy bizonytalan, “insecure” fél is lehet ilyen bizonyos helyzetekben, vagy egy önbizalomhiánnyal küszködô ember, mert így próbálja nyeregbe tenni magát.
2019. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vitás esetnél az ilyen ember nem hátrál hanem egszerűen le akarja győzni a másikat. Nem átgondolt stratégia szerint halad, hanem az önérzete irányítja. Hibázik mert hazudik vagy épp blöfföl olyan dolgokban aminek könnyen utána lehet járni, de ez nem izgatja.
2019. nov. 9. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Haha, ilyennel élek.

Mondom, hogy nárcisztikus pszichopata.


Keveri a szart, teljesen izgalomba jön, ha áll a bál, eltorzult a feje.


Annak örül,kit hogy tud átvágni.

Sportot űz belőle.

Viszont ért is hozzá. Megtalálja mindenkinek a gyenge pontját,ott támad.


De ha te csak annyit mondasz neki, hogy nem kapcsolta le a villanyt,akkor egy hét duzzogas, büntetés.


Sokáig azt hittem, hogy drogozik, mert ilyenkor annyira felpörög, hogy csak na.

2019. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!