Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanacsokra lenne szükségem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsokra lenne szükségem. Lelkiekben hatalmas harcokat vivok évek óta. Egy időre lecsendesülni látszódtak a dolgok de most újra felszinre akarnak törni és megrémiszt az érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt röviden összefoglalni, de megprobálom. 2012 telén kezdödött.. álmaim pasija végre felnézett rám és összejottünk.. igaz meg gyerekek voltunk(én14/L ő15..) Nagyon dúlt a szerelem imádtuk egymást.. aztán elkezdődtek a veszekedések kb 1 év után.. engem nagyon megviseltek az apróságok is hiszen addig meg nem volt komoly kapcsolatom és minden apró problémára azt hittem,hogy mekkora nagy baj.. ezek hatására ugymond egyre közelebb kerültem az akkori barátom legjobb haverjához(az a fiu aki mindig kereste a társaságom és mindig vigaszt nyujtott ha megboltam bantva a párom miatt) .Egy nagyobb félreértés miatt szünetet tartottunk,ez alatt közelebb kerültem a haverjához.. Majd kibékültünk a pasimmal de folytatódott a haverjával is a titkolózás és a talalkozgatas.. Majd elrá egy évre szakitottam vele h összejojjék a titkos pasival. Az elején boldog voltam majd rákellett jöjjek hogy meg mindig az exemet szeretek. Akkor meg gyerek ésszel az újra és az izgalomra vágytam.. ez a kapcsolat nem tartott csak pár hónapig mi alatt az exemnek is kialakult egy uj szerelem. Ez után meg volt ket eset hogy az első pasival talalkoztunk titokban de semmi eredmeny.. Sokáig szenvedtem hiánya miatt.. Majd összejöttem a mostani barátommal akivel mar masfél éve együtt vagyunk.. sőtt együtt is élünk Nagyon szeretem őt,viszont az első szerelem mas volt. Nem érzem azt a BUMMOT,nem tud annyira lázba hozni, ha összeveszünk nem fáj annyira mint rég..(úgy érzem már senkivel sem fogom tudni magam úgymond a "felhők fölött" érezni..nincs az a mindent elsöprő érzelem bennem... sokkal hidegebb vagyok érzelmi téren mint rég. És mostanaban egyre jobban élesedik bennem a hiány.. magam sem tudom eldonteni,hogy az első barátom iránt,vagy az érzések iránt amiket mellette megéltem es amiket ő hozott ki belőlem. (Vagy csak egyszerüen az elvarratlan, meg nem beszélt dolgok-e azok amiket nem hagynak voldogan élni). Szeretnek vele meg egyszer utóljára leülni és megbeszélni a regi dolgokat, viszont ez kb lehetetlen(egy nagyon büszke fiuról van szó.. aki miattam a depresszió szélén állt)tudom csúnya dolgokat műveltem vele de akkor meg nem fogtam fel(gyerek ész,ma má ilyet nem tennek) . Mit tegyek ? A barátommal minden okés szeretem és nem cserélném el semmiért.. viszont nem tudom mit kezdjek a kavargó érzéseimmel.. valaki jart már hasonló cipőben ?
2017. júl. 5. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy annyira nagyon szeretted az első barátodat, hiszen a haverjával (!!!) csaltad meg :D (erről inkább nem fejtem ki a véleményem- nem ez a fő fonala most a történetnek, úgy érzem)...


Nem gondolom, hogy igazán voltál már szerelmes, inkább csak a megszokás hiányzik, meg a szép emlékek, hogy te mennyire akartad azt a kapcsolatot és végül sikerült összejönnöd vele.. Ennek a mámora az ami hiányzik.

Ezt a jelenlegi párodat sem szereted.

Inkább próbálj magadra koncentrálni, lehet nem ártana pár hónap egyedüllét.

Zárd le a 15 éves tiniszerelmet, meg minden kapcsolatot... az már elmúlt.

Ne legyél társfüggő, mert ez, hogy mindig visszatérnél az első kapcsolatodhoz, hogy az milyen szép volt, ezt mutatja.

Inkább dolgozz magadon egy kicsit. Te is tisztább fejjel és őszintébben fogsz egy új kapcsolatot nyitni, neked is jobb lesz.


N

2017. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aakkor te most 17 éves vagy és 1 éve együtt élsz a csávóddal? :D

ő hány éves? 30? :D

nem jönnek ki a számok ne haragudj.

Ez egy gyerekszerelem volt...elmúlik, csak hagyd. semmi értelme régi sebeket újra feltépni.

boldog vagy most?

igen= ne keresd h miért, csak élvezd amíg tart, úgyis elmúlik :D

nem= mond a mostani párodnak h sorry de nincs tűz, most mi legyen. Beszélj a régi sráccal, hogy még mindig érzel vmit iránta.


kettő közötti meg átmeneti megoldás nincs. DÖNTS!

2017. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 kommentelo az,hogy mi a vélemenyed arról amit tettem hát igen.. akárcsak másnak, viszont amit en éreztem azt csak en tudom.. nem k*ból tettem csupán szeretethiánybol..

A többivel viszont valamilyen szinten egyetértek..köszönöm az őszinte válaszodat :)

2017. júl. 5. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:
2/. 19 lassan 20.. Az első baratommal voltam két évet majd 6hónapot a masikkal.. kicsi szünet és most masfel éves az új kapcsolatom:) amugy nem 30 .. illetve nincs is honnan következtess erre(24amúgy) :)
2017. júl. 5. 09:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 2/. Boldog vagyok mellette mert egy érett férfi van mellettem és egy érett kapcsolatban élek.. viszont nagyon vágyok arra az emérzésre ,arra a "BUMM"-ra, de lehet ez hülyeség és ezt csak az első szerelemnél lehet tapasztalni,hiszen akkor meg minden új.. akkor tanulsz meg szeretni és akkor érzed először azt,hogy valaki szeret,hogy valakinek hianyzol.. talan valami hasonló válaszra vártam,mert számomra csak ez a magyarázat lehet. Mindentől függetlenül neked is köszönöm az őszinte választ :)
2017. júl. 5. 09:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, ha nem a múltban élsz...szerintem zárd le az első " nagy" szerelmet, mert az már soha nem lesz újra. Koncentrálj a jelenlegi kapcsolatodra, mindenkinek jobb lesz...
2017. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!