Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a katolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a katolikus pap,szerintetek hogy tudnék vele ismerkedni?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk. Messze lakik. Milyen ürüggyel találkozzak vele, és hol? Csak normális válaszok érdekelnek, akkor is, ha negatív. A kérdés teljesen komoly. Sokat gondolok rá már két éve. Ha el kellett volna múlnia, már elmúlt volna, de nem így történt... Valami oka csak van.
aug. 28. 21:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Gyóntatószék. Kiváló lehetőség, hogy jobban megismerjen.
aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

#1: XD


Kérdező hagyd békén, lehet aszex, lehet teljesen Isten szolgája, lehet pedo.

aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Nincs semmi oka, majd elmúlik. Sehol ne találkozz vele. Nem is értem hogyan gondolod? Majd hátrahagyja a papi hivatást miattad és boldogan éltek míg meg nem haltok? :D Felejtsd el inkább és keress más férfit.
aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

A papok is csak emberek nálam jobban nem tudja senki (nem vagyok pap) :DDD

Beszélned kéne vele mert az idő telik, ez nem szentségtörés nem kell félnetek, amúgy sincs isten akkor nem teljesen mindegy?

aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

Gyóntatószék, állj be oda apácának, álcázd magad 12 eves ministráns fiúnak, mittudomén.

Vagy térj észhez, es keress egy FÉRFIT

aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg a Fleabag c. tévésorozatot, kérdező.
aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%
Balog Zoltán az?
aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

#6

Akkor már inkább a Tövismadarakat. Ezt az angolt nem ismerem, de a Tövismadarak jó, bár kb 20 éve láttam. De pont erről szól.

aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hagyd békén...
aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ezek a sorozatok csak még rosszabbá teszik a helyzetet :( Oké, hagyjam, de 2 éve, és ilyen messziről? Már el kellett volna múlnia,de nem fog. Mi van, ha életem szerelme, és hagyom elmenni?
aug. 29. 06:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!