Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy hithű katoliku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hithű katolikus lány miért hárítja mindig a szexuális töltetű témákat? Ez a vallás miatt vagy teljesen más oka is lehet?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem ebbe a kategóriába tartozik, de a vallás kategóriájába mégsem posztolhattam ki.
2019. jan. 26. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Szemellenzős lehet.

32/f

2019. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
73%
Mert intim. Ehhez katolikusnak sem kell lenni, valaki az intim témát intimen is kezeli.
2019. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Két fajta hithű katolikus( vallásos) csaj van.1. Tényleg szentfazék. Házasságig akar várni a szex- szel, imádkozik éjjel nappal, a szex vmi bűnös téma " csak úgy" ha feljön ...

2. Kiéhezett kis dög, csak húz .

Hát, puhatold ki melyik.

2019. jan. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Talán ha megkérdezted volna őt magát erről bölcsebb lennél.

Ez így működik. Tudom távolról könnyű okosnak lenni.

De látod így csak spekulálsz.


Szerintem elképzelhető hogy komolyan veszi a vallást, és nem akar házasságon kívül szexet, legalábbis eljegyzésig.

Én is randizok egy katolikus lánnyal és lehet nálunk is ez a szituáció, de én elfogadom ezt a verziót sőt..

Én magam is katolikus vagyok, és örülök hogy van tartása hite, és ha sikeröl összejönnünk és jól alakul minden biztos megkérném a kezét.



F32

2019. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Vagy tényleg nagyon komolyan veszi a vallást, vagy a vallásos neveltetéséből adódóan nem természetes neki erről a témáról fesztelenül beszélgetni, ez utóbbiban van tapasztalatom.
2019. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Aki lepontozott, tehet egy szívességet. :) Nagyon tudják játszani a szentszüzet , főleg a katolikusok. De igazából mezei r....gyók.
2019. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez még semmit nem jelent. Én sem szeretem kitárgyalni az ilyen témát, de az nem azt jelenti, hogy nem csinálnám.

Keresztény lányoknál ez egy fokkal bonyolultabb, de ami bonyolult, az nem feltétlenül rossz.

2019. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok sem hithű, sem katolikus, de nem beszélgetek random pasikkal szexuális témáról.
2019. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!