Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan katolikus pap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan katolikus pap ismerősötök, aki csajozik?

Figyelt kérdés
Római
aug. 23. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nincs.

De egyszer, ha jól emlékszem, valamelyik bulvár lap hozott le egy cikket, hogy botrányt lett, mert egy jóképű papról kiderült, hogy több csajjal is viszonya volt.


Szerintem inkább poénos volt az eset.

Amúgy valahol sajnálom a papokat, mert választaniuk kell az egyházi szolgálat és a szerelem között.

Már rég el kellett volna törölni a cölibátust.

aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz, hogy ezt a hivatast valasszak. Lehettek volna orvosok, tüzoltok vagy rendörök, rajuk nem vonatkozik a cölibatus. En nem sajnalom öket, cseppet sem.

Viszont ha egy pap megszegi amire felesküdött, az pont olyan, mint a korrupt rendör, vagy eppen a tolvaj miniszterelnök.

aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
A papok többsége pedo nem pedig a 18+ sunára vadásznak. Ezek még az apácákat is elkapják ha nem derül ki a dolog.
aug. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elméletben szerintem előfordul, de nem mindenkinél.


Én két ilyen személlyel kerültem (nőként) érdekes helyzetekbe. De igyekszem megtartani azért azt a tisztes távolságot, amit szükséges.


Az egyik esetben nem annyira nehéz a hűvös udvariasság, mivel elkövetett több szakmai hibát is, amiért kissé bizalmatlanabb lettem.


De mivel ENGEDELMESSÉGET(!) fogadnak a feletteseiknek, ezért kénytelen vagyok helyrerakni magamban a dolgokat.


A másik esetben csak szimplán nem értek egyet bizonyos életfelfogással, amivel kapcsolatban meg van győződve.

aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!