Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezért a lányért kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezért a lányért kár tennem még egy lépést is?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozik, ahova több alkalommal betértem. Csak miatta. Amúgy nem igazán szeretem a kávét sem, de mindig egy hosszút kértem. Nem volt nagy mozgás, így volt alkalmam vele társalogni. Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem. Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta.

Jól gondolom, hogy ha érdekeltem volna úgy is mint potenciális férfi, akkor messengeren is beszélgettünk volna jóval többet?

Az illető egyébként egy tipikusan mindenkinek tetsző jó nő, akin semmi smink, semmi mű nincs, alapból dekoratív és vonzó, valamint szingli elég régóta. Joggal gondolok arra, hogy nem áll le bárkivel és egy igazán "jó parti" férfire vár?



aug. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon sok jó szándékú tanácsot kaptál. De te csak mantrázod az önsajnáló, szerencsétlenkedő szövegedet. Jól van akkor, szenvedj csak.
szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!