Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezért a lányért kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezért a lányért kár tennem még egy lépést is?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozik, ahova több alkalommal betértem. Csak miatta. Amúgy nem igazán szeretem a kávét sem, de mindig egy hosszút kértem. Nem volt nagy mozgás, így volt alkalmam vele társalogni. Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem. Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta.

Jól gondolom, hogy ha érdekeltem volna úgy is mint potenciális férfi, akkor messengeren is beszélgettünk volna jóval többet?

Az illető egyébként egy tipikusan mindenkinek tetsző jó nő, akin semmi smink, semmi mű nincs, alapból dekoratív és vonzó, valamint szingli elég régóta. Joggal gondolok arra, hogy nem áll le bárkivel és egy igazán "jó parti" férfire vár?



aug. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%

10


Nőként maximálisan egyetértek. :)


Amúgy meg tényleg kell gyakorlat, máskülönben mindig ott lesz ez az akadály előtted, hogy nem mersz elhívni valakit.

aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Lehet hogy csak nem olyan közlékeny írásban. Nem lehet ennyiből következtetést levonni.
aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Én például utálok irogatni. Főleg, ha meg van a lehetőség élőben is beszélgetni. Nem fogok kisregényeket bepötyögni, akkor már váltsunk videóhívásra.

De neked meg volt a személyes kontakt. Ennyire szerencsétlen nem lehetsz...

aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
91%

Kerdező, írtad hogy kvázi csak miatta mentél és káveztál.

Ha elhívod és nemet mond legfeljebb többet az életben nem mentél volna oda cserébe tudnád 100%ra mi a hányás van.

aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

Persze, nézhetem ezt az oldalát is, hogy mi van ha mégis...

De szerintetek nincs abban semmi logika, hogy sok esélyt azért nem látok, mert én nem vagyok olyan szinten mint az exe, vagy a barátnőinek a szerelme?

Nem nevezném ezt önbizalomhiánynak, pusztán próbálom reálisan nézni a dolgokat.

És igen, tényleg meglepődtem kicsit, hogy kommunikatív, ez adta a motivációt, hogy még kínozzak le 4-5 kávét, de ez, hogy kedves adódhat abból is, hogy ilyen a természete és a munkaköri feladataiba is beletartozik, ahogy a #10-es is írta. Ezúttal is köszönöm a válaszod, érdekes volt! Biztosan én vagyok a túl félénk, mivel világéletemben vártam valamilyen löketet, vagy célzást ami alapján aztán elindultam. Ha az megvolt utána jól ment.

S igen, ha nyíltan visszautasít, akkor abban legalább annyi jó van, hogy kétséget kizáróan tudom, hogy csak én láttam bele többet és legközelebb óvatosabb leszek aztán tovább nem gondolkodom rajta.

aug. 24. 12:49
 16/51 anonim ***** válasza:
96%

Nem akarlak elkeseríteni de ez nettó önbizalomhiány és nem realitás.

Nagyon elment a világ a külsőségek irányába...

Az exe(i) valamiért lettek az exe(i).

Lehetett macsó meg pénzes adott esetben, de megis csak volt valami amit nem tudtak megadni ennek a nőnek..

Egy normális ember,legyen az nő vagy férfi ad a barátai veleményére de nem azt jelenti hogy mindig is aszerint fog cselekedni

aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
95%

10es vagyok. Nem ismerlek, de normális férfinak tűnsz a megnyilvánulásaid alapján. Csak kicsit félénk vagy, ami nem ritka. Ne hasonlítsd magad se az exeihez, se a barátnőinek a szerelmeihez, ez butaság. Hagyjuk ezt a szintezést is ami itt gyakorin uralkodik, mert nem reális.

Mindenkinek más jön be, az ízlést egyéni dolog. Nekem pl az exem és a párom között kb semmi külső hasonlóság nincs. Mind a kettő vonzó a szememben, csak másképp. És sok ilyen eset van a környezetemben. Volt, hogy egy barátnőim szerint “nagyon jó pasit” utasítottam el, én meg le voltam döbbenve, hogy mit esznek rajta. Azért is írtam amit írtam, mert a lány szemszögéből lehet pont ugyan ez volt, hogy valami löketre várt, élőben. Ahogy írtuk többen is, nincs mit veszíteni, mert ha nemet mond, többet látnod sem kell. De tök jó, hogy nyitottan álltál a véleményekhez, legközelebb már lehet másképpen fogod látni a dolgokat.

aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból egy kevésbé helyes férfi is tud lenni olyan, aki vonzó. Nekem is volt olyan, aki nem igazán az ideálom volt, mégis tudott tetszeni. Volt olyan is, akire kb 1 év után figyeltem fel, nem is értettem h tud mindig annyi nőt behúzni, mert számomra ő nem volt egy kifejezetten jóképű ember.

Igazából nagyon sok múlik a kisugárzáson, az öltözködésen, a humoron, intelligencián, kis odafigyelésre a testalkatra (étkezés, sport). Ezeket érdemes fejleszteni, és ezt lehet is szerencsére!

aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg van barátja vagy nem jössz be neki, inkább ejtsd az ügyet.
aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
93%
#6, mekkora proli vagy, oszt azt hiszed magadról, te vagy a falu bikája. Kérdező, ezt a "taktikát" hanyagold. A nők nem igazán szeretik, ha tárgyként akarják őket rángatni ide-oda. Sok jó tanácsot kaptál, fogadd meg őket. Az önbizalom nem suttyóságot jelent.
aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!