Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezért a lányért kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezért a lányért kár tennem még egy lépést is?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozik, ahova több alkalommal betértem. Csak miatta. Amúgy nem igazán szeretem a kávét sem, de mindig egy hosszút kértem. Nem volt nagy mozgás, így volt alkalmam vele társalogni. Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem. Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta.

Jól gondolom, hogy ha érdekeltem volna úgy is mint potenciális férfi, akkor messengeren is beszélgettünk volna jóval többet?

Az illető egyébként egy tipikusan mindenkinek tetsző jó nő, akin semmi smink, semmi mű nincs, alapból dekoratív és vonzó, valamint szingli elég régóta. Joggal gondolok arra, hogy nem áll le bárkivel és egy igazán "jó parti" férfire vár?



aug. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
18%
Pont ő fog a felső kategóriából választani.
aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
44%
Ha érdekelted volna, akkor messengeren már szólt volna, hogy hívd el randizni.
aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudjuk sajnos!

Lehet simán nem szeret chatelni, vagy pont most rossz passzban van, vagy van valakije csak nem köti a világ orrára, vagy nem tetszel neki férfiként. Találgatások helyett szerintem egyértelműbb, ha elhívod valahová randizni és akkor kiderül.

aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Sztem ott lett elbacva h nem személyesen hívtad el valahova. Már csak azért is mert ott abszolút egyertelmü lett volna.
aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem."


"Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta."


Na akkor nézzük ezt a helyzetet másképp.

Tehát azt mondod, hogy élőben érdeklődő volt stb

Még gesztust is tett feléd a kávéval.

Ezzel szemben a chaten szűkszavú volt, meg nem beszélgetett veled éjszakába nyúlóan.

Kérdem én, hol van az előírva, hogy a chaten kell ismerkedni?

Igazából szerintem az a nem éppen normális, hogy éjszaka chatelgetni, mikor ott van êlőben a lehetőség.

Neked az eszedbe se jutott, hogy elhívd randira esetleg?

Most meg direkt felé se nézel.

Akkor hogy vegyen így komolyan?

Őszintén? Ezt te cs&*ted el sztem. Élőbe meghívhattad volna randira, ha amúgy tényleg jót beszélgetettek, nem pedig másokhoz hasonlítani, hogy mással tudtál éjszaka írkálni.

Akikkel chatelgettél ékszakába nyúlóan hol vannak? Ja sehol???

Akkor legalább olyannal nem kéne elb**ni meg direkt kerülni, akivel lehetne valami.

aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
30%

Másik kérdésnél már kifejtettem részletesen, majd megkeresem neked,de a 8-10 pontos nők nem beszélgetnek Messengeren, mint az átlag csajok.

Náluk már az Éj ha visszaír, szóval másképp kell értékelni is a reakciót.

Élőben meg nekik a beszélgetés uncsi. Ugratni kell, keményen oltani, hogy lássa nem vagy elájulva tőle mint mindenki más és nevetni rajta.

Meg nem randira hívni, hanem kijelentő módban közölni, hogy megvárlak meló után,vagy elviszlek ide vagy oda.

aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Eleve fenntartásokkal kezeltem az egészet, mert olyat mint én talál bármelyik sarkon.

Egyébként akikkel éjszakába nyúlóan chateltem velük azért alakult valami. Volt akivel csak kaland, volt akivel éveken át tartó kapcsolat. Úgy tapasztaltam, hogy pozitív előjel, ha szívesen beszélget neten is. Ha ott is látom, hogy aktív és nem csak azért beszélget velem, mert épp ott ülök, akkor bátrabb lettem volna. Eszembe jutott a randira hívás, de nagyon rosszulesett volna, ha nemet mond. Így, hogy én nyíltan bepróbálkozzak és randira hívjam, olyat nem csináltam soha, senkivel és szerintem nem is fogok, ha eddig nem tettem.

Egyébként háromszor írtam rá nem is kétszer, és virágot is vittem a szülinapjára. Igaz, nem egy szép csokor volt, az utcán szedtem, mert már késő volt mire megtudtam és nem volt virágüzlet a közelben.

aug. 24. 11:27
 8/51 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező nem neked való ez a nő, te

egy igazi lúzer vagy!

aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

Gyakorlat teszi a mestert! :)

Hívd el szerintem élőben, lehet ezzel leszel neki szimpi. A visszautasítás meg persze olyan, ami benne van a pakliban...

aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
97%

Hihetetlen, hogy itt egyesek fel vannak háborodva, ha egy nő nem vonzódik valakihez, és nem dobja magát elé egyből… A kérdésre válaszolni nehéz így látatlanban. Nyilván munka közben udvariasan kell viselkednie, ebbe még nem szabad sokat bele látni. Én most kicsit magamból indulok ki, de chaten én is béna vagyok. Nem tudok ismeretlenekkel éjszakába nyúlóan beszelgetni, nekem kell 1-2 randi, hogy ez működjön. Én is dolgoztam pultban, a következőt tudom mondani: legyél bátrabb, és személyesen nyiss legközelebb. Hidd el, megesik, hogy valaki elkezd flörtölni, ez nem extrém ritka. Én akárkit utasítottam vissza, sosem volt semmi hatalmas baj belőle. A legtöbben elfogadták, ugyan úgy visszajártak, beszélgettünk, tiszteletben tartva, hogy nem akarok semmi többet. Semmi bajod nem lesz, sőt, kis “rutint” is szerzel.

Most megfordítom a helyzetet, ez most csak egy egy képzelt szcenárió: tegyük fel, hogy te vagy a lány a sztoriban. Bejár ez a pasi a munkahelyedre, kedves, beszédes, szimpatikus. De nem tudsz kiigazodni rajta. Hoz neked virágot, te kedvességből meghívod a kávéra, rád is ír, mintha valami alakulna. De furcsa, mert személyesen sosem lép semmit. Olyan bizonytalan ez így, nem tudod mire vélni, szóval inkább nem éled magad bele. Lehet alapból csak egy udvarias pasi, lehet másik három lányt is így fűz. Inkább nem nyitsz jobban.

Nem állítom, hogy ez volt a fejében, mégegyszer mondom, ez egy képzeletbeli helyzet. Csak meg akartam világítani másik szemszögből.

aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!