Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezért a lányért kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezért a lányért kár tennem még egy lépést is?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozik, ahova több alkalommal betértem. Csak miatta. Amúgy nem igazán szeretem a kávét sem, de mindig egy hosszút kértem. Nem volt nagy mozgás, így volt alkalmam vele társalogni. Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem. Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta.

Jól gondolom, hogy ha érdekeltem volna úgy is mint potenciális férfi, akkor messengeren is beszélgettünk volna jóval többet?

Az illető egyébként egy tipikusan mindenkinek tetsző jó nő, akin semmi smink, semmi mű nincs, alapból dekoratív és vonzó, valamint szingli elég régóta. Joggal gondolok arra, hogy nem áll le bárkivel és egy igazán "jó parti" férfire vár?



aug. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

39


Kérdező... nagyon fordítva ülsz a lovon. Vagy csak ki akarod magyarázni a bénáskodást. Bocsi, hogy ezt írom!


Nőként írom, hogy talán pont azért nem próbálkozik, mert látja hogy gyáva vagy hozzá.:( Hidd el, totál kiábrándító, ha egy férfi nem lép. Még egy szimpatikus férfi is le tud zuhanni a szemünkben. Egy jópár ilyen helyzetet engedtem el így annak okán, hogy ha még elhívni se tud, akkor később hogy fogja irányítani a dolgokat férfiként. Plusz minek vesződni, ha olyan férfi is van, aki beleáll a helyzetbe.


Ahhoz szerintem nagyon nagyon közel kellene lennetek egymáshoz, vagy nagyon éreznie valamit, hogy egyértelmű ajánlatot tegyen. A legtöbb nő inkább vár. Plusz ő már meghívott kávéra téged, mégis mit tegyen.


De végső soron úgysem ez az egy lány a lényeg, hanem az, hogy valamit kezdeni lenne érdemes a félelmekkel.

szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valami olyasmit talán ami arra ösztönözne, hogy vessem fel, hogy találkozzunk munka után is. Most felejtsük el azt a kávét, azt akár egy férfi is megtehette volna, ha haveri viszonyban vagyunk. Például, ha elmondtam, hogy mit szoktam sportolni, akkor erre azt mondta, hogy klassz, de nem dobta fel, hogy ezt ő is kipróbálná szívesen, például. Abból már tudtam volna tovább vinni, hogy akkor elmehetnénk együtt. Sőt, még megfejelte azzal, hogy hát szerinte ő nem az a típus akinek ez menne. Erre varrj gombot! Sóhajtottam egyet és azt feleltem, hogy hát, kár...
szept. 7. 07:25
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

42


Továbbra is azt mondom, hogy itt neked kell megtanulni bókolni, udvarolni. Bármilyen beszélgetést tovább lehet fűzni.

Hidd el, volt olyan férfi, aki simán le tudott venni a lábamról, mert ügyesen fűzte a szavakat.


Képzelt párbeszéd:

Nő: - Hát szerintem én nem vagyok az a típus akinek ez menne...

Férfi: - Ne viccelj, biztos ügyes lennél benne, látszik hogy csinos, sportos alkatod van hozzá:) De addig nem fogod megtudni, hogy hogy megy, amíg ki nem próbálod. Hétvégén fogok menni edzésre, van kedved velem jönni? Gyere el, semmi stressz, legalább kikapcsolódsz kicsit:) Elmegyek érted.


Vagy valami ilyesmi. De látom, hogy totál lebeszéled magad, és megmagyarázod. Úgyhogy engedd el ezt a lányt. Majd jön más pasi, aki befűzi.

szept. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Meg olyan is volt, hogy egyszerűen annyira határozottan, sodróan lépett fel valaki (de nem erőszakosan!), hogy csak vitt a helyzet magával. Elképesztően jó érzés olyannal lenni, aki tudja hogy mit akar.
szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Értem, jó példa volt nagyon! Nekem ez nem megy, nincs hozzá semmi érzékem.

Mindegy. Elfogadom, hogy ez az udvarlás, meg magamat rábeszélés a nőkre nem az én világom.

Köszönöm a válaszokat és akik megpróbáltak segíteni, ezzel is tapasztaltabb lettem!

szept. 7. 08:24
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

De tényleg érdemes lenne ezzel komolyabban is foglalkozni szerintem, hogy nagyobb önbizalmad legyen.

szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként elég sok olyan esetem volt, hogy úgy éreztem, mintha alakulna valami férfiakkal, úgy éreztem, hogy én mutattam, hogy nyitott vagyok, mosolyogtam, beszélgettem, mikor batrabb voltam, helyzeteket is teremtettem, és nem léptek semmit, nem hívtak el sehova, csak ment a tökölés, aztán az is megszűnt. Én ezt magamban sosem úgy zártam le, hogy a férfinak nagyon tetszem, de nem mer lépni, és azt akarja, hogy én hívjam el, hanem úgy zártam le magamban, hogy félreértettem a viselkedését, és nem is akar tőlem semmit. Mikor egész fiatal voltam, volt, hogy én kezdeményeztem kerek perec, de ezek mindig csúfos véget értek, és le is tettem erről elég hamar, mert valóban, a férfiak egy jó része ezt nem értékeli.

Szóval az a lényeg (szerintem, mert én se vagyok egy randiguru), hogy a nők nagy része nem fog ennél sokkal egyértelműbben kezdeményezni, mint ez a lány, akiről írsz, és ő is el fogja magában könyvelni, hogy nem is akarsz tőle semmit.

szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék, hogy tényleg úgy van (az élettapasztalatom szerint), hogy az a férfi, aki tényleg akar valamit, az összeszedi magát, és lépéseket tesz. Ennek a későbbi kapcsolatban is megvan az a hatalmas előnye, hogy a nőnek nem kell azon agyalnia, hogy vajon tényleg szereti-e őt a férfi,mert az a férfi, aki határozottan tudja, hogy ez a nő kell neki, nem csak hogy kezdeményez, de a kapcsolat folyamán is nagy energiával vesz részt, nem menekül, nem tűnik el, nem tétovázik, stb. Szóval a nő sokkal nagyobb biztonságban érzi magát folyamatosan, mert tudja, hogy tényleg akarják.
szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

Szerintem az elmondásaim alapján lehet látni, hogy én igazán akartam, és próbáltam tenni érte, még ha csak a magam szintjén, de akkor is.

Az viszont baj, hogy én csak ennyire vagyok képes és, hogy nincs meg bennem az a férfias energia, az a lehengerlő vonzerő ami kell egy nő meghódításához. Nekem az olyan könnyed szövegek nem jönnek zsigerből, mint amit a #43-as is írt.

Mivel a másik tábort "erősítem" ezért én pedig kijelentem azt, hogy sok férfi nem azért tétovázik, vagy nem hív valakit randira, mert nem úgy érdekli az adott nő, hanem, mert olyan mint én. Nem biztos a dologban, nem úgy látja a viszonyt ahogy azt a nő éppenséggel gondolja és inkább elkönyveli magában, hogy nem érdeklem, inkább nem égetem tovább magam.

szept. 7. 10:26
 50/51 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván van pàr ilyen férfi is,aki hasonlóan gondolkodik, mint te.Illetve van a másik véglet, aki erőszakosan tapad.

Sajnos egyik sem nyerő, ugyanis a két fél így elmegy egymás mellett.

szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!