Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezért a lányért kár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezért a lányért kár tennem még egy lépést is?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban dolgozik, ahova több alkalommal betértem. Csak miatta. Amúgy nem igazán szeretem a kávét sem, de mindig egy hosszút kértem. Nem volt nagy mozgás, így volt alkalmam vele társalogni. Szerintem egész jól elbeszélgettünk mindenféléről, érdeklődő volt, kérdezett is felőlem. Egyszer még a kávémat sem kellett kifizetnem. Kétszer írtam rá Facebookon, válaszolt is, de mondjuk úgy, hogy nem vitte túlzásba. Nem fűzte tovább, ott már kicsit semleges volt. Nem alakult úgy a beszélgetés, mint több lánnyal, akikkel éjszakákba nyúlóan chateltem máskor. Így aztán már kerülöm a helyet, nem jártam felé hetek óta.

Jól gondolom, hogy ha érdekeltem volna úgy is mint potenciális férfi, akkor messengeren is beszélgettünk volna jóval többet?

Az illető egyébként egy tipikusan mindenkinek tetsző jó nő, akin semmi smink, semmi mű nincs, alapból dekoratív és vonzó, valamint szingli elég régóta. Joggal gondolok arra, hogy nem áll le bárkivel és egy igazán "jó parti" férfire vár?



aug. 24. 11:02
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Voltam a héten nála. Már előtte való nap elhatároztam, hogy elhívom akkor valahova, mert én is beláttam, hogy jobb volna egy nem, mint a további agyalás.

Annyira ideges voltam, hogy hétfő éjjel már nem is aludtam jól. Aztán kedden mikor ott voltam ledermedtem. Hiába biztattam magam, végül csak úgy éreztem, hogy visszautasítana, tuti nem tetszem neki. Ha így lenne, annyira megerősítene, hogy igazam volt, hogy utána tényleg meg sem fordulna a fejemben, hogy bárkivel is megpróbáljak ismerkedni.

Sajnálom, nem megy ez nekem. Nem tudom mi volna a megoldás, magamtól én ezt szerintem nem tudom leküzdeni. S ha belegondolok, hogy ha igent is mondana a randira utána még nekem kellene megcsókolni... Kizárt. Az első lány is rám szólt a Duna parton a sokadik randin, hogy hát csókolj már meg, mitől félsz... Aztán a másodiknál már bátrabb voltam, de most megint ott tartok ahol évekkel ezelőtt.

szept. 6. 19:31
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj,hàt ne legyél már ennyire Bélaaa...

Nyomjuk nektek a zöld làmpàt ezerrel,célozgatunk,incselkedünk,ti meg-semmi...agyam eldobom!🤣🤣🤣

szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Attól, hogy beszélget velem még nem érzem zöldnek azt a bizonyos lámpát, nem incselkedik.

Más kérdés, hogy én nem is ugranék csak valami egyértelmű konkrétumra.

szept. 6. 19:45
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod, ezzel az a baj, hogy ha valaki szeretné megőrizni a nőies mivoltàt, nem fog durván àtlendülni a ló túloldalára.Ugyanis a nyomulàs közönséges.Míg a flört finom jelzés,a kommunikáció egyfajta nyitottsàg feléd.Férfiként ezeket a magas labdàkat tanàcsos lecsapni, még idejében.
szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Ezt én értem, csak ahogy említettem is, nem tudom úgy elkönyvelni magamban, hogy ez most egy labda amit le kell csapni, hanem úgy vagyok vele, hogy biztos félreértem, vagy tényleg nem veszem észre.

Aki jó ebben, szeret csajozni annak biztos megy, de én nem olyan vagyok és ezek alapján, ha magamra nézek, akkor nem is leszek. Így pedig tudom, egyedül fogok maradni, az évek telnek.

szept. 6. 20:01
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

31


Szerintem már ez is egy lépés, hogy újra elmentél hozzá újra! Mindenképp érdemes lenne, valami szorongás-oldó technikát elsajátítani, ehhez lehet szakember segítségét is kérni. (Én is menni szeretnék most neurofeedback tanfolyamra.) Pszichológus is sokat segíthet, hogy átlendülj a helyzeten és ne beszéld le magad a jó dolgokról. Hosszabb távon most úgyse feltétlenül ez a lány számít, hanem hogy később is ki tudj alakítani ismerkedési helyzetet, kapcsolatot.

szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

"Aki jó ebben, szeret csajozni annak biztos megy"


Gyakorlat teszi a mestert:)

Szerintem jó ötlet lehet, ha mondjuk napi feladatokat találsz ki, mondjuk:

- minden nap bókolnod kell 5 nőnek

- minden nap segítened kell 3 nőnek (ajtót nyitni, bőröndöt feltenni, stbstb)

- minden nap le kell szólítanod egy nőt az utcán


Ezeket simán játékoknak érdemes felfogni, hogy egy kicsit belazulj.

szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy beszélget velem még nem érzem zöldnek azt a bizonyos lámpát, nem incselkedik.


Más kérdés, hogy én nem is ugranék csak valami egyértelmű konkrétumra."


Ezzel a felfogással tuti bajban leszel... Mert ilyesmit vagy a ribik szoktak tenni, vagy pedig olyan aki nagyon belédesett (de még ő se valószínű). A többi nő finom utalásokat, jelzéseket tesz, amire vagy ugrik a férfi, vagy nem.

Belegondolva nekem alig alig kellett tennem valamit sok férfinál (kedves mosoly általában). De volt olyan is, akinél többet jeleztem és még akkor se vette a lapot, az elég kiábrándító.

szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Jobban átgondolva és itt utánanézve, szerintem ha tetszenék neki, akkor már próbált volna valamivel közelebb kerülni, ha látta, hogy én gyáva vagyok.

Több kérdés alatt is olvastam, hogy a nők ilyenkor azért gyakran célozgatnak a találkozóra valamilyen úton-módon, már-már ténylegesen ők hívják randira a pasit, vagy megint ezt hozom fel, de szívesen chatelnek, de legalábbis keresik az adott férfi társaságát.

Túl sokat láthattam bele, mert nekem nagyon tetszik, de ebből így nem lesz semmi. Sem mással, aki nem bátorít, ha már ilyen vagyok.

szept. 6. 22:09
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ő hívjon el...
szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!