Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek a kollégám iránt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek a kollégám iránt? Vagy ő mit érezhet?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon szép lány a munkahelyen, kb 2x randiztunk de nem fordult komolyabbra a dolog, azóta neki lett párja is, de mikor találkozunk a munkába olyan mintha lenne köztünk valami, amit nem tudok hova tenni.


Keressük egymás társaságát, ha épp szünetben találkozunk akkor vagy ő jön oda, vagy én megyek hozzá, vagy épp mondja ha lesz időm menjek be hozzá beszélgetni, látogassam meg ilyenek. Akkor hülyéskedünk nevetgélünk, vagy komolyan beszélgetünk stb. Volt mikor valamiért nem mentem be hozzá, és legközelebb kb 3 hét mulva mikor megint találkoztunk, emlékezett rá és ilyen aranyos módon megjegyezte. Mindenre emlékszik amit eddig mondtam neki, de fura módon én is, nincs olyan családtagom akire ennyire odafigyeltem volna, mint rá. Nincs jó memóriám tudom, de amit ő mondott, minden megmaradt.


Lényeg, ha itthon vagyok, vagy ha tudom, hogy nem dolgozik nem is gondolok rá.


Szóval ez mi lenne. Szerelem vagy barátság, vagy egyéb. Segítsetek légyszi.



aug. 23. 15:36
A kérdező szavazást indított:
Egyém
Barátság
Szerelem
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne képzelj bele olyat, ami nincs! Neki van párja, téged meg fiúhavernak/barátnak vesz valószínű. Magaddal szúrsz ki ha bele akarsz képzelni többet.
aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy elmúlasztott lehetőség...
aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te többet akarsz, de ő max jó kollégáként tekint rád.
aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett párja, akko felejtős. Az, hogy elment veled meginni egy kávét (vagy nem tudom, mi történt a randin), az önmagában semmit nem jelent. Lehet szimplán mint kolléga szimpatikus vagy neki.
aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Lány vagyok. Én pont azt utálom, amikor nem lehetek jófej egy kollégával, mert majd azt hiszi, hogy akarok tőle valamit. Mondjuk soha nem is randiznék munkatárssal.
aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös, mi ezen már túl vagyunk, nem jöttünk össze, de mégis megmaradtunk ilyen viszonyban. Tudja hogy nem akarok tőle semmit, meg én is tudom hogy ő se. Csak sok a közös téma, a világképünk meg minden, így nagyon jól elvagyunk egymás társaságában. És tudom, hogy a párja nagyon féltékeny de őt ezt nem érdekli, mert nem szakította meg velem a kapcsolot.
aug. 23. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért hazudsz? Te sokkal többet akarsz tőle és ő pedig barátként/kollégaként viselkedik veled. Legutolsó opció, hogy kihasznál téged és ha majd dobja a palija jó búfelejtő lehetsz számára ha mást nem szed fel.
aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez szerelem
aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden esetre elég sokat jàr a fejedben, hogy még kérdést is írtàl ki róla...😉
aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!