Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy nem bolondulnak meg azok...

Hogy nem bolondulnak meg azok az emberek, akik minden nap otthonról dolgoznak? Ennyire nincs igény a kollégákat látni, beszélgetni velük és különválasztani azt a helyet, ahol élnek attól, ahol dolgoznak?

Figyelt kérdés
aug. 21. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen minden nap irodában dolgoztak. 4 és fél éve viszont főleg home office, havi 1-2 alkalommal megyek be.


Ha akarnék behetnék minden nap, de nekem így sokkal kényelmesebb.

aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne igény a kollégákra a család/barátok helyett?

Mikor irodában dolgoztam, akkor is dolgozni jártam be, nem a kollégákkal haverkodni.

aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs igényem. Nagyon bírom a kollégákat, de ha tehetem inkább a barátaimmal, párommal beszélgetek, akiket tudatosan, direkt én, magamra személyre szabva választottam ki.
aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Teamsen beszélünk csomót, meeting meeting hátán. 2x30 perc az út, amit kapásból megspórolok naponta. Igazából több, mert nem kell puccba vágni magam reggelente. Haj, smink, stb további kb fél óra, amit spórolok naponta így. Kevesebbet költök ruhára is, mert nem kell annyi irodába alkalmas öltözék, ill, ami van, sz nem kopik úgy mint régen. Na és rengeteget spórolok a benzinen. Régen hetente tankoltam, most kb havonta.

Számomra csak előnye van a ho-nak.

Régen 6-kor keltem, hogy kb 7:45-re beérjek. 7:15-kor ültem be a kocsiba, télen hamarabb, mert a hidegben vakartam ki a kocsit a jégből. Most 7:00-kor kelek, elmegyek kocogni egy gyorsat, aztán reggeli, kávé és 8:00-ra gépnél vagyok. Ha lusta reggelem van, 7:45-ig fetrengek az ágyban.

Ezt nem adnám fel a személyes interakcióért a kollégákkal. Szeretem őket, de azért magamat jobban.

aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom a kollégákat, de igényem nincs rájuk, ha tehetném, inkább itthonról dolgoznék, maximum heti egy napot benéznék kicsit haverkodni és ennyi. Hiába jó fejek, le tud húzni amikor hisztiznek, panaszkodnak, nem egy extrém szar hangulatú helyről van szó, többnyire szeretnek itt dolgozni az emberek és tényleg viccesek meg minden, de néha olyan, mintha szimplán utálnák az életüket és csak azért rinyálnak mert nincs jobb dolguk. Ez annyira nem hiányozna. Amúgy van párom, barátaim, családom akikkel jóban vagyok, szóval ha társaságra vágyom, lenne választék.
aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

“Hogy nem bolondulnak meg azok az emberek, akik minden nap otthonról dolgoznak?”

Könnyen, pl a sokkal több szabadidő és a kellemes munkakörnyezet miatt jobb a lelkiállapotom.


“Ennyire nincs igény a kollégákat látni, beszélgetni velük”

Beszélünk chaten meg teams meetingeken, pont elég. Szociális életet inkább a barátaimmal, családommal élek.


“és különválasztani azt a helyet, ahol élnek attól, ahol dolgoznak?”

Tény hogy a legjobb egy külön dolgozószoba lenne, de a nappalival is beérem, nem okoz semmi problémát.

aug. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igy van

Egyedul szeretek dolgozni

Utálom amikor belepofaznak az életembe

Engem nem érdekel mások élete

aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek a kollégáim, csinálja meg a munkáját, de nem érdekel, hogy ki ő és mit akar. Amikor még be kellett járni, annyira irritáltak a folyamatosan pofázó, beszélgetős, de valójában semmit nem mondó és persze nem is dologozó emberek, akik képtelenek az önálló munkavégzésre.
aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy engem sokkal jobban zavart amíg bejártam, hogy részben olyan emberekkel töltöm az időm javát, akiket nem kedvelek különösebben (értsd: mindig volt pár kolléga, akit kedveltem, de mindig volt mellettük jó pár, akivel önszántamból biztos, hogy egy percet nem töltóttem volna együtt.
aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem igényli. Vagy nincsenek olyan kollégái, akivel szívesen beszélne. Vagy beszél, de virtuálisan. 2024 van az, ég szerelmére, ma már nincs olyan, hogy nem tudtok beszelni.
aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!