Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincs igény hazánkban...

Miért nincs igény hazánkban munkakultúra fejlesztésre?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy retkes lepusztult rendszerben szociálódik mindenki.
2023. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Van. Csak olyan munkakultúra van kifejlesztve, hogy minden sz@rt nyeljél be amit a torkodon lenyomnak, egy szó nélkül. Hagyd hadd nyúzzanak le rólad meg 5 bőrt.


Hogy miért ilyen van? Mert erre van igény. Ebből profitál a magyar. A munkával és a szenvedéssel veri a mellét, ezzel akar mások fölé kerülni.


Figyeld meg, mivel licitálnak. Hogy ki mennyit dolgozott.

- De én többet dolgoztam.

- Igen, de én sz@rabb körülmenyek között.

- Igen de én hétvégen is.

- Igen de én 28 órát toltam egyben.

- Igen de a te munkad az nem munka.


Lefordítva:

-En szenvedek jobban en vagyok az ertékesebb

- Nem, én szenvedek jobban én vagyok az értékesebb.

- Nem ÉN szenvedek jobban ÉN vagyok értékesebb, jobb mint te...


Stb.

Amíg ezzel gyúr magának önértékelést meg önbizalmat a nép, addig barmennyire is szenved, ez fog kelleni neki. És ezt holmi diktatórikus hajlammal rendelkező, irányításra vállalkozó szellemű vezetők kihasználják. Sőt, amíg a nép ilyen, addig barki kerül a vezetői székbe, ugyanez lesz a vége, mert zsák a foltját megtalálja.


Ezért.

2023. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát igen de a munkakultúra fejlesztés nagy része a vezetők, cégtulajdonosok felé kéne első sorban és főleg. Vagy ahogy a mondás tartja, fejétől bűzlik a hal.


Manapság csak vélt indokok formájában lehet olyannal találkozni, hogy a munkahely jó, a cégvezetők, felettesek a lelküket kiteszik, a hálatlan alkalmazottak meg visszaélnek ezzel, és lentről megy a bomlasztás felfelé.

2023. dec. 22. 14:10
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Magyarul a kisember el van hallgattatva, csinalja a dolgat szó nélkül. 😞
2023. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bully nemzet vagyunk. Főleg ha egy kis hatalomhoz jutunk,jön ki belőlünk a sértődött óvodás.
2023. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Mert fáj a gondolkodás sokaknak. Mert mindenhol arról hallunk, hogy mi egy erős, bátor, harcos kipcsák nép vagyunk.
2023. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Kipcsák vagy kipcsak? Nem mindegy.


Na meg magyarok vagyunk vagy törökök? Az sem mindegy.

2023. dec. 22. 14:38
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem azzal szemben bátor, aki artott neki, elnyomja, megkeseríti az életét, hanem azokkal szemben, akivel szemben következmények, számonkérés nélkül és határsértést nem ismerve megteheti (pláne hatalommal a kezében), az nem harcos hanem bully. Ennek a kifejezésnek kéne olyan hatása lennie, mint az incel szónak.


Manapság egy munkahelyek nagyrésze olyan mint egy párkapcsolat egy nárcisztikussal: Még ha ki is van elégítve a nárcisztikus minden igénye, akkor is keresi és meg is találja a leértékelés lehetőségét, hisz áldozati szerepet ismer, így maga körúl is azt akarja, ahogy a felettes is.


Csak míg a nárcisztikus csak érzelmi függőséget ad, a munkáltató/felettes pedig megélhetési függőséget. Ez is bully.

2023. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
A munkakultúra biztosítékai a multik. Sokan nem szeretik őket, de ami ott van az messze túl van a hazai cégek színvonalán. Amíg multik vannak, addig nincs gond. Mindig el lehet menni a szent család cégeitől egy békés nyugodt világba, hogy ne bolondulj meg végképp.
2023. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Főleg a kereskedlmi és értékesítői multiknál meg az ügyfélszolgálatoknál.
2023. dec. 22. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!