Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy nem bolondulnak meg azok...

Hogy nem bolondulnak meg azok az emberek, akik minden nap otthonról dolgoznak? Ennyire nincs igény a kollégákat látni, beszélgetni velük és különválasztani azt a helyet, ahol élnek attól, ahol dolgoznak?

Figyelt kérdés
aug. 21. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

8 munkahelyem volt, elég sok kollégát megismertem ezalatt, mégis csak 2 emberrel tartom a kapcsolatot évek óta. A többiek nem érdekelnek kicsit sem.


Munkahelyre a fizetés miatt járok be és nem cseverészni. Bővel elég a közeli barát és a párom.

aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Idiota barmokkal vagyok osszezarva

Focimeccsre jarnak meg forma 1-re meg fesztivalokra, engem egyik se erdekel

Akkor inkabb a home office

aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Most mondok egy olyan dolgot, ami számodra lehet, hogy meglepő: sok embernek van élete, és nem a munkahelye az egyetlen lehetősége arra, hogy valakivel beszéljen 2 mondatot.

Sosem értettem, miért gondolják egyesek, hogy aki home officeban van, az egy elszigetelt, magányos remete, aki nem találkozik emberrel. Mintha csak a munkahelyen lehetne szocializálódni. 11 éve dolgozom otthonról, de van férjem, gyerekeim, vannak barátaim, vannak szüleim stb. Remekül megvagyok a kollégák nélkül is, és kicsit sem vagyok magányos, mivel vannak munkahelyen kívüli kapcsolataim. A home officenak csak előnyét látom, sokkal több a szabadidőm és rugalmasabban szervezhetem a napjaimat. Amúgy a kollégákkal is találkozunk 1-2 havonta, ilyenkor jól is érezzük magunkat, semmi bajom velük, de a mindennapjaimból nem hiányoznak.

Számomra inkább az a nem egészséges és furcsa, ha valakinek annyira nincs élete , hogy egyedül a munkahelyen van emberek között.

aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább, azt nem értem hogy nem bolondulnak meg azok, akiknek minden nap ezt el kell viselni, a sok embert maguk körül, kényszerből.

A home officeosoknak van normális élete, az idejük is több nem kell utazgatniuk minden nap.


Több ilyen ismerősöm van, ők kiegyensúlyozottak.


Akik meg este járnak hazára aludni ők frusztráltak.

aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha normalis munkatarsaim lennének akkor szivesen jarnek be de igy nem
aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Most számoltam ki, pontosan 29 éve dolgozom szabadúszóként itthon.

Nagyon jó, semmi igényem nincs rá, hogy társaságban legyek.

aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem akarom őket látni, irodát meg főleg nem mert 70-80 an ültünk egy légtérben.

Folyton csak a konfliktus volt mert össze voltunk zárva, mint heringek a konzervben.

Mióta itthon vagyok senkivel sem szoktam összeveszni.

aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fszt dolgoztok ti 80-an egy irodaba???
aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ügyfélszolgálat, akinek ordibálhatnékja támad az minket talál be.
aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!