Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, ugye nem tévedek, nem tévedhetek, ugye?

Figyelt kérdés

Számtalanszor olvasom itt, hogy nők, teljes magabiztossággal leírják, hogy őket soha, de soha nem csalná meg a párjuk, főleg, hogy sokkal vonzóbbak, kívánatosabbak, és szexisebbek, mint bármilyen sulis lány vagy sportos edző csaj.

Na most, nekem ilyenkor mindig ilyen forma nők jutnak az eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=0gcYhwZillY

Ugye igazam van, hogy a Gyakorizós nők ilyen, sőt ennél is tökéletesebb nők?



aug. 22. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem tökéletes.

Én simán verem JLo-t arcra, testre csak azért nem, mert mostanában eresztettem egy kis pocit. Ennek ellenére tuti, hogy a párom nem cserélne el senki másra,ez ennyi.

aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljes magabiztossággal állítom, hogy soha nem csalna meg a párom. De nem azért, mert én mindenkinél vonzóbb, szexibb nő vagyok. Dehogy vagyok, tisztában vagyok magammal. Ez nem rólam szól, hanem a páromról. Nem azért nem csal meg, mert egy topmodell vagyok. Hanem azért, mert neki így tetszem, kívül, és belül. Úgy szeret, ahogy vagyok. Vannak csinos nők rajtam kívül, természetesen. Ahogy vannak vonzó pasik is, de nekem sem kell más. Az ízlésen pedig nem szabad vitatkozni, neked az tetszik, akit linkeltél, másnak lehet pont az ellenkezője.
aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez lenne a legjobb nő, akkor lehet elgondolkodnék a kecskehágáson. Hiába tartja karban magát, ha egy mezei C...
aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

#2 Csodálom az önbizalmadat, de sajnos az élet bizonyítja,hogy pont a hozzád hasonlók esnek a leginkább pofára, mikor a pasijukról kiderül, hogy mégiscsak félrelépett.

Tudtam olyan 40-es párról, ahol a pasi cirka 5 éven át vágyakozott,egy nő után, mikor őt is meglepve összejöttek. Olyanok voltak mint két tini, a pasi megse tudott ellenállni a nála 20 évvel fiatalabb kolléganőjének. Persze már nincsenek együtt, de a férfi most is ez után a nő után vágyakozik, mert őt szereti most is, csak hát a farkának nem tudott ellenállni ő sem.

aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Osztom az elozo velemenyet.

Az a tapasztalat, hogy mindig azok esnek a legnagyobbat, akik valtig allitjak, hogy az o parjuk huseges. Meg a hasonlo kerdesek utan is vannak nok, akik elgondolkoznak es a csaladi idillbol seperc alatt minden osszedol mint a kartyavar. 😕

Senkiben nem szabad vakon megbizni. Hiaba, de a legtobb ember a tilosban jarkal ilyen-olyan szintem.

aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megcsalni, mert még arra is lusta🤣🤣🤣
aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz szemszögből közelíted meg a témát kérdező.

A barátnő/feleség kinézete egyáltalán nem az elsődleges megcsalási ok.

Lehet egy k@rva jó nő és lehet 10 év után k@rva unalmas. (szexuálisan)

Jöhet egy másik nő aki meg sem közelíti a pár női tagját szépségben és mégis megfekteti a férfi.

Mert más, mert új, mert izgalmas.


Én jó nőnek tartom magam. Abban is egészen biztos vagyok, hogy nem csal meg a párom. Hogy a jövőben megfog e csalni, nem tudom.

Alakulhat olyan élethelyzet, hogy igen.

Nem azért mert nem szeret és nem velem képzeli el az életét. (persze 10 év múlva ez is változhat)


Jó dolog ha az ember magabiztos és biztos a párkapcsolatában de azért nem árt fejben tartani, hogy egy harmadik személy betoppanhat bármikor, bárki életébe. Ki mit kezd vele az más kérdés.

Nem kell ezen feszengeni és ettől rettegni folyamatosan, de ha ezzel tisztában vagy egy fokkal jobban érthető és elfogadható az élet.


35/N

aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

A megcsalás soha, semmikor sem azon múlik, hogy a megcsalt fél hogy néz ki és mennyire bevállalós vagy odaadó vagy bármi. Kivétel nélkül mindig azon múlik, hogy a megcsaló (most a kérdés kedvéért férfi, de a nőkre is ugyanígy vonatkozik) mennyire tartja magát, a párját, a kapcsolatát/házasságát, mennyire hűséges, mennyire tud ellenállni az esetleges kísértéseknek. Akármilyen fantasztikusan néz ki a párja, ha olyan a szituáció és neki gyenge a gerince, akkor egy csúnyább, öregebb, "rosszabb" nővel is megcsalja a feleségét, mert simán csak egy gyíkember, aki képtelen adott pillanatban gondolkodni és felmérni, hogy mit veszíthet (lásd az egyik válaszoló példájában).

Én a páromban maximálisan megbízom, mert ismerem, tudom, hogy milyen volt, amikor velem összejött, tudom, hogy milyen velem most, milyen személyiség, milyen a vérmérséklete, a gondolkodása, és bár nyilván nem látok a jövőbe, de valóban őszintén meglepne, ha megcsalna. Már csak azért is, mert távmunkában dolgozik ő is, én is, egész nap együtt vagyunk, a munka, háztartás, gyerekek mellett pedig sokszor arra sincs energiája, hogy kockuljon, nemhogy még nőzzön mellettem. Szóval bár nyilván sosem 0% az esélye, de azért valóban meglepődnék. És ez nem amiatt van, mert minimum úgy nézek ki, mint JLo (ez ízlés kérdése amúgy is), a férjemet ismerve lehetnék egy teletojt búvárruha is, akkor sem csalna meg.

aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akármennyire is így nézki egy nő, mar pedig saját esetként tudom, hogy akkor ia csalnak. Nem képesek visszafogni a vérmérsékletület ha úgy alakul mert már magabiztosak. Akkor koppannak és lesznek hűek ha közbem pofára csattannak és váltani kell egy rosszabb kategóriára.
aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem állítom, hogy soha sem csalna meg a barátom. Nem tudom mikor mi fog történni az életben, nem szeretek ilyen nagy dolgokat (“soha nem…”) kijelenteni. Azt tudom, hogy a jelenlegi kapcsolatunk alapján bízok benne, úgy érzem mindent megosztunk egymással. Ha azt mondja, hogy nem csalt meg, akkor elhiszem neki, mivel az eddigiekben rászolgált a bizalmamra és ez így lesz ameddig ez meg nem változik.


Tehát nem a szépségem a faktor, ami miatt ezt gondolom, hanem a bizalmam. Két teljesen más dolog, szebb emberek nálam mindig voltak és lesznek. A hűség és a bizalom az, ami miatt nem teszi (valójában tesszük ezt meg).

aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!