Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

A barátom jóvan van egy munkatársnőjével. Néha leveleznek is vicceseket.

Sajnos nagyon önbizalomhiányos vagyok ezért elkeserít ez. Pedig tudom, hogy semmi nincs, a barátom meg is mutatja a levelezést és pl volt olyan, hogy lett volna céges program, amin a lány is ott volt mégsem ment el, hanem inkább velem volt. Tehát érzem a tetteiből, hogy szeret és a józan eszem tudja, hogy nincs semmi gond, csak mindenki próbál a munkatársaival jóban lenni.

Hogy nyugtassam meg magam, hogy ne hozzam fel ezt egy bizonytalan pillanatomban a barátomnak és ne kezdjek el veszekedni? Nem akarok sárkány lenni.


2018. júl. 8. 08:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Beszèlgessetek erről... Mondd el a párodnak a félelmed.
2018. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1.: az a baj, hogy régebben nagyon nagy veszekedéseink voltak emiatt, tényleg nagyon durván hisziztem, de nem akarom elrontani ezzel a kapcsolatot, fejlődni szeretnék. Beszéltünk erről már, tényleg nincs semmi, meg is mutatja a beszélgetést, meg mondta, hogy neki én tetszem és látom is. Nem akarok már vele erről többet beszélni, csak elrontja a kapcsolatot.
2018. júl. 8. 09:00
 3/22 anonim ***** válasza:
Te a hisztivel rontottad el akkor a kapcsolatot és nem a beszélgetéssel. Ha ugyanezt elmondod neki, amit most ide leírtál, abban nincs semmi. Persze ha a párod ezt rögtön gyanakvásnak fogja fel és összeveszik veled ezen, akkor vaj van a füle mögött...
2018. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről, azt mondta, nem véletlenül van velem, csak jóban akar lenni a kollegáival. Nincs értelme megint felhozni, csak a gondolataim azok amit ártanak.
2018. júl. 8. 09:10
 5/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ha valamelyikőnkkel valami nem okés, akkor arról a problémáról 100x is beszélhetünk, nincs belőle gond, de mindenki más. Szerintem a másik bibi, h sok a szabadidőd, van időd agyalni. Találnod kellene valami sportot, amivel levezeted az energiáidat.
2018. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5.: sportolok, tanulok, dolgozok és mellette hobbim is van :D ennél jobban akkor tudnám magam lefoglalni, ha nem is aludnék.
2018. júl. 8. 09:25
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológus :) Nem rosszból. Ha ezek sem segítenek az agyad lekapcsolásához, akkor beszélj erről szakemberrel.
2018. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7.: oda is jártam sokáig :D kértem a baratomat, hogy menjünk el együtt is, talan egy harmadik személyen keresztül jobban megértené a felelmeim, de ő nem akar.
2018. júl. 8. 09:30
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is jóban vagyok a kollégáimmal, de ettől még nem levelezek velük privátban. Mindenki maga húzza meg a határt. A te pasid lazább ezen a téren, ami engem is zavarna érthető módon. Én elmondtam a pasimnak szépen nyugodtan, hogy nálam már ez nem fér bele. (Ő meg egyszer együtt kávézott szabadidőben egy kolléganővel, aki szakmai kérdésekkel bombázta) Neki se jó, ha veszekedések vannak, és én sem akarok olyan kapcsolatot, ahol állandóan ilyeneken aggódom. Ő megértette, és ehhez tartja magát azóta is. De volt olyan pasim, aki úgy állt a dologhoz, hogy "márpedig nekem ne mondja meg senki...", vége is lett, mert nem kell olyan férfi, akinek nem fontos az, hogy én hogy érzem magam mellette, és képtelen alkalmazkodni. Aki őszintén szeret, az megérti ezt a dolgot, és partner benne.
2018. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9: ezt is értem, de nem akarok ilyen szinten korlátozni, hiszen en is beszélek az egyetemi csoporttársaimmal. Abban sincs semmi. Nem tartom normálisnak azt, hogy megmondjam a barátomnak, hogy xy-nal nem beszélhet, főleg, hogy soha nem takargatott semmit előlem. Nem az a megoldás, hogy a másikat próbálom korlátozni a normális cselekedeteiben, hanem hogy eljutok oda, hogy ne agyaljak és szeressem magam.
2018. júl. 8. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!