Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy vannak itt normális emberek! Hogy lehetnek ekkora barom nők? Akkorát csalódtam a saját nememben.21/N

Figyelt kérdés

Én ezt nem tudtam a nőkről... Hogy ilyenek vannak tömegesen. Most zuhantam egyet.

Volt egy hülye facebookos reklám a hírfolyamomon, amin egy push up melltartót reklámoztak. Már többször láttam ezt a terméket hirdetve, de ezúttal egy kifejezetten kis mellű lány volt a videóban.

Legörgettem a kommentszekciót és csak azzal volt tele, hogy a nők ócsárolták a kis melle miatt. Ilyen sírva röhögős emotikonok, meg hogy minek "ennek", "ezen" még az se segít, borogassa majd elmúlik, pattanás, stb., stb. Férfi beszólás is volt de max 1-2-t láttam, de nőit vagy tízet. Amúgy nem néztem végig az összes kommentet, volt vagy 100, de amit láttam, az ebből állt.

Azért ott is volt pár női komment amiben kifejezték hogy ezt nem várták nőktől, ezért van annyi szilikon mell, meg keressenek hibát a házuk táján. De olyan is volt amivel nem értettem egyet, pl. hogy szegény lánynak nincs önbizalma és így próbál csinálni, legyen bennük empátia nem letörni.

Hát nem tom, kis mellű lány vagyok, de ez nem okoz önbizalmi problémát, és főleg nem olyasvalami, amin segíteni kellene (üzenem az "ezen" még az se segít kommentelőnek). Sőt kifejezetten előnyöm hogy nem kell cipelni a felesleget. Pasizásba sem okozott soha de soha problémát, aki tetszett, annak én is, és mindig megnéztek a férfiak az utcán. Van barátom is, nem is akármilyen férfi. Szóval én mindig áldásnak éreztem a kis mellet, hason ha alszok, gyűlölt melltartó nélkül ha futkosok, meg a mellrák szűrés is egy kis mellel könnyű, a nagyobban nehéz észrevenni a csomókat. Ezen kívül azt olvastam, a sok zsírszövet miatt a nagyobb mell kevésbé érzékeny szexuális téren. Szóval maximálisan boldog vagyok a kis mell miatt.

Mi ez a rosszmájúság a sok nőtől? Talán lenézik akinek kicsi?! Vagy irigyek?! Vagy mit szólnak bele, talán lezbikusak?! De komolyan. Ha heterok akkor mit érdekli őket más nők mellmérete?! Nem nekik kell tetszenie, hanem a férfiaknak, de abból sem kell mindnek tetszenie.

Miért. Miért ilyenek a nők, miért volt ott az a sok gonosz komment? Úgy éreztem, mint akit kupànvágtak. Mert ezek szerint, mikor megyek az utcán, egy csomó szembejövő nagy mellű nő gonosz dolgokat gondol rólam. Nem azért írom mert zavar a mások véleménye, hanem mert nem tudtam, és csalódtam egy nagyot. Pont a nőktől nem vártam. Azt hittem empatikusabb nem vagyunk, összetartóak. Ezeknek a hülyéknek talán minden barátnője és rokona nagymellű? Mert ha nem, leoltják a szeretteiket.

Sose értettem az ilyen oktalan utálkozást, beszólást, elszomorít. De ha van rá ok, akkor se, lehet nem tehet róla. Ha tehet róla, megérdemli. De itt még ők sincs rá, ugyan mi oka lenne egy nőnek a nőtársa melleire megjegyzést tenni, ha nem leszbikus? De ha leszbikus lenne se lenne rá oka. A férfi beszőlások is zavartak, de tőlük nem is vártam mást, tudom hogy vannak faszik akik a jó nagy mellet szeretik, és elég bunkók hozzá, hogy amelyik nem olyan azt leszólják. De a nők... Ők miért?! Barmok.


2017. júl. 30. 14:45
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

*itt még ok sincs

**beszólások

2017. júl. 30. 14:49
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Majd rájössz később hogy a nők egymás között simán undorítóan ócsárolják a másikat. Nők sokkal kevésbé jönnek ki egymással nagyobb társaságban (pl. Munkahely), mint a férfiak.

Génekbe van kódolva úgy gondolom.

2017. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%

Csak ugyanezt tudom elmondani, a munkahelyemen a lányok velem szemben nagyon kedvesek, aranyosak, viszont egymással szemben nagyon durvák tudnak lenni, de aztán meg érdekes módon következő nap együtt kajáznak, és beszélgetnek.


Viszont ha bosszúállásról van szó, akkor sokkal kegyetlenebbek egymással, sőt irigyek is tudnak lenni hasonló módon.

2017. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
46%
Ja én férfi vagyok.
2017. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%
Látom, kezded felfedezni a való életet. Ez, mióta az eszem tudom, így volt. A nők, egy kanál vízben meg tudnák fojtani egymást. Tisztelet a kivételnek.
2017. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%

Megvan ennek a pszichológiája. Arra vagyunk nevelve, hogy rivalizáljunk. Főleg külső terén. (Nem véletlenül mondják, hogy a nők egymásnak öltöznek.) Sok frusztrált kommentelő meg így próbál egy minimális önbizalmat összekaparni magának, hogy másokat ócsárol. Emiatt szerintem ne írd le az egész női nemet.

Nekem nagy cicik jutottak, de sose néztem azt, hogy másnak mije van, sose néztem rossz szemmel arra se, akinek kisebb van. Mindenki azzal él, amije van, mindennek van előnye és hátránya. Változtatni bizonyos keretek között lehet, de emiatt szerintem felesleges frusztrálni magunkat és egymást.

Pl. pánt nélküli ruhát nem, vagy csak nagyon korlátozott lehetőségekkel tudok felvenni, de van egy csomó fazon, ami jobban áll. Hason meg sose szerettem aludni, gyerekkoromban sem, amikor még mellem se volt.

2017. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Akik ilyen videókhoz hozzászólnak, azoktól nem is kell nagyon mit várni.
2017. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

Munkahelyemen a pletyka központ mellett ülök, egy 1.65 magad paraván választ el minket az irodában. A hölgyek általában nem látnak el felette, így azt gondolják a hang sem terjed (bár ga hangosak vagyunk, akkor szólnak, így biztos csak egy irányúnak gondolják)


Szóval ami áskálodas ott megy. Ez a drágám marha jó a felsőd, 5 perc múlva: láttátok mekkora tehén abban a felsőben típusú kommentek.


Hát komolyan, ezek a nők elvileg barátok, melóba kívül is együtt lógnak, és mégis ez az áskálódós szint megy. Mi lehet azokkal, akiket nem bírnak (és nagyon nem tini, meg gyári munkás kategóriát képviselnek)

2017. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 Lazy Lover ***** válasza:
71%
a nők utálják is egymást láttom tapasztalom
2017. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Diavolino44 ***** válasza:
91%

Nok kozott nagyobb a rivalizalas, ez szerintem is igy van. Az eszkozok pedig szinte kimerithetelenek. Egy okos no tudja, hogy mindig o iranyit. Nem az erejevel, hanem az erzelmeivel. A ferfiakat konnyu "megbolonditani", mert akarja a not.

Egyszer egy barati tarsasagban volt egy meleg srac. Hosszu tortenet, a lenyeget itom. Teljesen siman elkezdte elemezni, az ott levo csajok elott, mennyire erzelmi manipulativan viselkednek abban a beszelgetesben. Nem volt benne semmi igazan banto, de annyira felhaborodtak az ott levo nok. Pedig a sracnak igaza volt, de egyszeruen hidegen hagyta mit gondolnak rola a tarsasagban levo nok. A fiukkal viszont tulsagosan kedves volt, pedig tudta, hogy itt mindenki hetero.

En is a nagy mellett szeretem, de sose bantanek valakit azert ahogy szuletett.

2017. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!