Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nőnek is van ilyen dilije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is van ilyen dilije amikor udvarolnak neki ugye nem csak nekem nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
Júliusban kezdett udvarolni egy pasas. Az interneten egy idős hölgy egy 7000 Ft-os parfümöt ezerért árult bontatlanul. Megvettem, ENNEK A PASANAK szánnám ha lesz köztünk valami, gondoltam ennyit megér mégha véletlen nem is alakul. Ezt a "műsort" már eljátszottam korábban is, mondom most már rákérdek, hogy ugye más is bedilizik kissé ilyenkor és ez még normálisnak számít valahol. Persze nem azt képzelem, hogy összeházasodom vele, mert az tényleg nem lenne normális, de ez kb sztem olyan lehet mint amikor ilyenkor elkezdünk csinosabban öltözködni, egy-egy szexi fehérneműt vásárolunk (én a korábbinál ezt műveltem) hiába, nem lett belőle semmi. De ilyenkor kicsit megbolindulunk, annyi hogy én már a pasasnak vettem ajándékot nagyon előre..

2020. aug. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kicsit túltolod a dolgot, nyugodj meg szépen.
2020. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez már szerintem a gáz kategória. Tényleg túlzásba viszed.
2020. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egy hónap után egy egyszerű ajándék nem tűnik soknak. örülnék is, ha látom hogy viszont szimpatikus vagyok.
2020. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy 1000 ft-os parfümmel egyaltalán nem toltad túl (bár kicsit drágán vetted azt a szart :), ami pedig az időzítést illeti, hidd el hogy nem vagy egyedül. Vannak még bőven ilyen flúgosok, pl én is ilyen voltam. Csak mondjuk durvábban nyomtam.
2020. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Durván toltad? Az mit jelent?


Márkás parfüm annyit megért. Eladom drágán ha más nem 😀


Amúgy meg a szerelem bolonddá tesz, más is biztos elkezd vásárolgatni egy-egy csinosabb darabot, vagy hirtelen a fodrászt kezded el sűrűbben látogatni, ki hogy reagál erre.

2020. aug. 25. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 abból könyvet lehetne írni. :)
2020. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag nem is ismered. Egy illúziót idealizálsz, nem is őt magát , hiszen azt sem tudod még, kiféle-miféle... Először ismerd meg, aztán jöhetnek az ajándékok. Persze legelőször is valami közös pont, valami érzelmi kötődés. Ezekhez a dolgokhoz idő kell.

Egyébként nincs veled gond azon kívül, hogy kicsit túlpörgöd. Csak óvatosan! 😉

2020. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehernemut MAGAMNAK en is veszek neha meg elso randira is, de NEKI ajandekot elore azert nem szereznek be. Mondjuk ha pont beszeltunk valami szenvedelyerol es en pont talalnek hozza valamit olcson, azt biztos megvennem en is.
2020. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!