Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elmondani neki, amit hallottam róla, hogy megkérdezzem, igaz-e? Ti voltatok már így valakinél? Mire jutottatok?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki tetszik. Hallottam róla olyan dolgokat, ami normál esetben, ésszel gondolkodva, kiábrándító számomra. De egyszerűen nem merek rákérdezni nála, hogy ez tényleg így van-e, mert félek a választól. Így felőröl belülről.

aug. 19. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miről van szó.
aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az egyik az, hogy neki sugarmummy kell, aki eltartja őt, hogy a fizetését csak a hobbijára költhesse. Cserébe ő csak a "külsejét" adná, hogy jól néz ki. (Clark Kent külső.)


A másik dolog pedig az, hogy az előző feltételnek nem megfelelő korabeli nő felajánlkozott neki társnak és csak szexre is, de ezért utasította vissza.

aug. 19. 22:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt neked miért kell megbeszélned egy kollégáddal? Semmi közöd hozzá. Szerintem először meg kellene ismerned, vagy minimum látnod kellene benne a hajlandóságot, hogy őt érdekled :D Addig minek zavarnád ezzel?
aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez tényleg kiábrándító, nekem ettől elmenne az összes kedvem a továbbiakról. Nem hiszem, hogy mindenkinek felvállalja, lehet, hogy még berágna ha felhoznád csak úgy ha nem vagytok bizalmas viszonyban.
aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as, igazad van. Nem mutat hajlandóságot irányomba, nem is kellene, hogy érdekeljen, hogy igaz-e, elvégre semmi közöm hozzá.

Kár, hogy nem ment ettől még a teljes kiábrándulás, pedig az eszem tudja, hogy kellett volna.

4-es, nem vagyunk bizalmas viszonyban, így valószínű nekem nem is mondaná el.

aug. 19. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megadtad a választ: nem vagytok bizalmas viszonyban.

N

aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá még akkor se ha maj' megbolondulsz érte. Nyilván nem érez hasonlóan és nem fogja érted abbahagyni a "munkát". Eléggé baj, hogy nem ábrándultál ki belőle, nagyon lenn lehet az a bizonyos léc nálad...
szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, hogy nagyon fent van a léc. Nem tudok azzal a csalódással mit kezdeni, hogy azt hittem, hogy ő egy olyan ember, aki megugorja.
szept. 24. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!