Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha a pasi megkérdezi,hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Már 2x is megkérdezte,de az az igazság,hogy nem tudom,szerelmes biztos nem vagyok.Mikor vissza kérdeztem ő is azt mondta hogy nem tudja.Egyáltalán van ilyen hogy valaki nem tudja?Én magamról tudom,hogy nem mutatom ki hamar az érzéseimet még magamnak se vallom be.Kedvelem nagyon,szeretek vele lenni,néha még hiányzik is,de nem hiszem hogy ez szerelem.
júl. 6. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő mindig azt fogja mondani, amit te is mondasz.

Emellett be ne valld neki te így egy kérdésre, hogy ha szereted, mert abból nagy bajod lesz később.

Azt mondd neki, hogy szeretsz vele lenni, jól érzed magad vele és kész.

júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért lehet belőle bajom később ha be vallom hogy szeretem?
júl. 6. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valld be neki legközelebb mikor megkérdezi, majd meglátod.A tapasztalat a legjobb tanár.

Amúgy azért, mert ez egy manipulációs technika.Kipuhatolja mennyire vagy érte odáig, majd annál jobban átb*sz, minél inkább nyeregben érzi magát.

Normáliséknál mindig a férfi nyilatkoztatja ki először az érzéseit.Nehogy azt képzeld, hogy értékel bármelyik is egy olyan nőt, akitől megkérdezi mit érez, az meg szerelmet vall neki.Pláne úgy, hogy ő előtte nem mondott magáról semmit.

júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig ezt csinálja,kérdezgeti mennyire fontos nekem,meg ilyenek,de ő soha nem beszél nekem ilyesmiről.Akkor Ezek szerint pont hogy nem jelent semmit ha kérdezi,nem pedig ő mondja felém az érzéseit.Na akkor jobban járok ha akárhányszor megkérdezi csak annyit mondok nem tudom.
júl. 6. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Nekem is volt már ilyennel dolgom. Szóról szóra ugyanezeket mondogatta, kérdezgette.

Én mondtam neki, hogy mi lenne, ha egyszer te mondanál valamit magadról, nem csak állandóan faggatnál?Hát nem is mondott semmit.😃Meg ilyeneket kérdezgetett, hogy én mit tennék meg érte?Mondom majd ha tudom, hogy te értem mit tennél meg és tettekkel bizonyítod is, akkor majd meg tudom erre mondani a választ.

júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy én is furcsálltam,hogy mindig kérdezget ilyeneket,én meg már majdnem azt hittem szeret csak nem meri be vallani,de akkor nem is gondolok ilyesmire.
júl. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!