Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tegyük fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tegyük fel, hogy egy férfival már többször randiztál és számodra nagyon szimpatikus. A sokadik randi végén megkérdezi, hogy lennél-e mostantól a barátnője. Igent mondanál-e úgy, hogy még nem volt szex, csak csókolózás?

Figyelt kérdés
Tehát: nem láttad még a péniszét és fogalmad sincs, milyen lehet az ágyban.
júl. 28. 18:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, mert tudni akarom, hogy milyen az ágyban, még mielőtt "hivatalosan" elkezdek vele járni.
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem lenne sokadik randi eleve szex nélkül. De igazából tök lényegtelen, lehet igent mondanék, de ez nem kötelez semmire, akkor is szakíthatok vele holnapután szex után, ha szar volt.
júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Csapdát éreznék.
júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Második randi se lenne vele. Mehet a francba.
júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert ovis szint megkérdezni, hogy "leszel e a barátnőm?"! Hány éves vagy? Nevetséges. Inkább szexeljenek és alakuljon ki a dolog autentikusan... és majd később megbeszélik, hogy ugye már együtt vannak...
júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez a lennél-e a barátnőm talán gimiben volt még jelen, de már ott is gyerekesnek volt titulálva. Ettől függetlenül valószínűleg igent mondanék, nem kötelez a szavam semmire. Ha olyat tapasztalok, ami nekem nem fér bele, 5 év után épp annyira kiléphetek, mint 5 perc utàn egy kapcsolatból, ismerkedésből. Mindegy, hogy "járunk-e", vagy sem.
júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább úgy vagyok vele, hogy az első szextől számítsuk a párkapcsolatot.
júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok a rendkívül őskövület, de párommal pl. azután csókolóztam, miután már pár voltunk. Igaz, nem így kérdezte meg, hogy "leszel a barátnőm".
júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem valami amerikai filmből vette ezt a kérdező, amcsiban szokás megkérdezni, hogy leszel-e a barátnőm?
júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem, ha megkerdezik. Nem akarok honapokig vergodni, hogy pontosan kik is vagyunk egymasnak. Aztan 5 honap mulva benyogi, hogy amugy nem is vagyunk kapcsolatban. Miert nem lehet errol beszelni? Miert kellene kerulgetni, mint a forro kasat? Nekem fontos, hogy szoban is tisztazva legyen, hogy hanyadan is allunk egymassal. De tudom, itt mindenki szavak nelkul tudja, mit akar tole a masik, eleg csak a szemebe pillantani. Biztos ezert van annyi “harmonikus” es “boldog” kapcsolat Magyarorszagon.
júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem inkább az eltöltött idő számít, mint hogy hanyadik randi. Én nem is szerete, sokáig húzni az első szexet, 3-4. randi max. Ha ilyen 2. randin kérdezne ilyet, nem venném komolyan, mert az nekem még picit kevés hozzá... így valószínűleg nem is nagyon lenne olyan, hogy már sokadik randi, barát-barátnő titulus, de az ágynak még a közelében sem jártunk. De ha esetleg úgy jönne ki a lépés vmi miatt, hogy 3-4-5. randi magasságában még történt meg az aktus, és érezném jövőjét, akkor beleegyeznék, de "szakítanék", ha az ágyban nekem nem jó vele (most nem azt értem ez alatt, hogy bénázik kicsit első alkalommal vagy esetleg túl hamar elsül vagy nem áll fel, mert ideges és izgul, ha azon lehet segíteni belátható időn belül... hanem ha önző, ha taszít vmiért, ha nekem nem szimpatikus kinkjei vannak, ha fájdalmas vele a szex stb)
júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!