Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan párról aki társaságban vagy az utcán rájön a csókolózás, és szeretnek mások előtt csókolózni?.

Figyelt kérdés

jún. 23. 11:07
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Én nem látok semmit rosszat ebben.
jún. 23. 11:07
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Én sem. F
jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mindennek megvan a maga ideje és helye. Nem utcára való, emberek között főleg gyerekek előtt nyalni-falni egymást se heteroszexuálisnak, se LGBTQ-tagoknak. Ki lehet bírni addig míg kettesben lesznek, vagy valamilyen nagyon eldugott helyen.
jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem csinálok ilyet társaságban, baromi cringe. Tinikor után ezt illik kinőni.
jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Szeretnek a társaság középpontja lenni, vagy annyira nem bírnak magukkal aka olyanok mint az állatok és egyáltalán nem vet rájuk jó fényt. Az emberek többségének megvan róluk a negatív véleményük...
jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezért szeretem, a spanyolokat a legtöbbjük le@arja hogy ki mit gondol és,olvastam arra figyelnek hogy gyerek nincs e ott nem, e látja őket.
jún. 23. 11:48
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sincs semmi bajom vele. Még jó érzés is tölt el mikor látom mennyire szeretik egymást.
jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Hidegen hagy.
jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Ők normálisak. Egyiknek sincs szeretője.
jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Ízléstelenek
jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!