Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tegyük fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tegyük fel, hogy egy férfival már többször randiztál és számodra nagyon szimpatikus. A sokadik randi végén megkérdezi, hogy lennél-e mostantól a barátnője. Igent mondanál-e úgy, hogy még nem volt szex, csak csókolózás?

Figyelt kérdés
Tehát: nem láttad még a péniszét és fogalmad sincs, milyen lehet az ágyban.
júl. 28. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb megbeszélni. Az én szememben a baráttá, barátnővé válás azt jelenti, hogy onnantól kezdve nem randizunk másokkal, töröljük/inaktiváljuk a társkereső profilunkat, ha volt, és csak egymásra koncentrálunk.

Ahol ez nincs kimondva, hogy együtt vannak a felek, ők egy pár, az csak amolyan dugókapcsolat még hónapokkal később is, lehet ismerkedni szabadon másokkal is.

júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11, nem tudom, nekem ez (nincs mással randi, online ismerkedés stb.) a negyedik randitól alap. Pedig ott még nem vagyunk kapcsolatban, az még az ismerkedés kategória.
júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
4)-est írtam. Nem azt akarom mondani, hogy ne beszélje meg, ne tudja két ember, hogy együtt vannak-e, hanem hogy ne így, pár tali után: "lennél-e mostantól a barátnőm?', lehet úgy is, hogy pár alkalom után, szex, csók vagy bármi után, ki hol érzi jónak, az egyik érdeklődik, hogy mi az állás, vagy másrészt igen is vannak olyan szituációk, amikor egyértelmű mindkét félnek, hogy már együtt vannak, aztán egy idő után így is beszélnek egymásról, hogy a barátnőm. párom vagy és jól összemosolyognak... anélkül, hogy ez a kérdés fel lett volna téve.. azért lehet érezni, hogy csak dugópartnernek vagy-e tartva, vagy rendesen foglalkoztok-e egymással... Aki olyat ír, hogy így alakul ki, hogy hónapok múlva is csak összejárogatás van, semmi komoly: igen, ezt lehet érezni, hogy csak az, lehet beszélni róla, hogy kinek ez kell, kinek nem, és lehet változtatni / kilépni belőle.
júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De miert ne lehetne megbeszelni? Akkor gyerek meg hazassag se beszelgetes utan legyen, hanem csak ugy egyszercsak magatol 0 tervezessel?
júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!